Otrdiena, 20. oktobris Leonīds un Leonīda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Krišjāņa Barona iela 6, Jelgava

Tālrunis:

63010220

Darba laiki:

12:00 - 23:00
Piektdiena, Sestdiena: 12:00 - 02:00
Svētdiena: 12:00 - 23:00

Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Chocolate & Pepper

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
"Chocolate & Pepper" ir Jelgavas viesmīlības jomas ilgdzīvotājs un vietējo vidū tas iecienīts gan ģimeņu, gan jauniešu vidū. Visus te vieno demokrātiskā pieeja - darba dienās ir izdevīgs dienas piedāvājums, bet katru otro nedēļu svētdienās vēlbrokastis, kas pilsētnieku vidū esot īpaši pieprasītas un rezervētas jau mēnesi iepriekš.

Restorāna interjers tapināts ar domu par neuzbāzīgu, tajā pat laikā pieklājīgu gaisotni. Absolūti demokrātisks un piemērots gan divvientulīgai pasēdēšanai, gan kompānijām. Šī ir no vietām, kur atmosfēru veido cilvēks, nevis gleznas pie sienām, un tas priecē.

Ēdienkarte ir gana plaša un daudzveidīga, lai spētu izdabāt dažādām gaumēm, tas daudziem patīk. Tā vien šķiet, ka, lai kāds būtu garšu kārpiņu noskaņojums, pie kārotās ēdmaņas te var tikt bez problēmām. Piedāvājums ir gana plašs - wok ēdieni (no 4.20 €), salāti (no 4.90 €), dažādas zupas (no 4.60 €), pašmāju pastas (no 5.60 €), viesu iecienīti gaļas ēdieni (jānogaršo uz grila gatavotā, mājas marinādē izturētā cūkgaļas kakla karbonāde - 8.90 €), zivju ēdieni (laša fileja teriyaki-ingvera glazūrā - 12.60 €), deserti (no 4.90 €). 

Īsāk sakot, ēdienkartē galvenokārt ir laika un pieprasījuma izturējuši labumi, kurus te pasniedz jau gadiem, un tas jau pats par sevi ir rādītājs. Ja par ģimenēm ar bērniem, tad vecāki noteikti novērtēs bērnu ēdienkarti, kuras tapšanā piedalījies bērnu uztura speciālists.

Starp citu, vasaras sezonā restorānam ir arī plaša terase, un pie diviem no galdiņiem viesi varēs paši grilēt gan gaļu, gan jūras veltes. Jaunu garšu medniekiem jātēmē uz sezonālo piedāvājumu, kur svaigums un sezonalitāte iet kopsolī ar radošumu.

“Chocolate & Pepper” dzērienu sortiments skaidri apliecina, ka Jelgavā kokteiļu mode sit augstu vilni – kokteiļu klāsts ir pārdomāts, un galvenais uzsvars likts uz kvalitāti. Ja esat Jelgavā piektdienas vai sestdienas vakarā, šī būs laba ideja atpūtai pie kokteiļu glāzes DJ vai dzīvās mūzikas pavadījumā.


Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies