Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Ģertrūdes iela 39, Rīga

Tālrunis:

29554605

Darba laiki:

12:00 - 23:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Čemodāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

"Čemodāna" mierpilnā oāze atrodas pilsētas centrā un sastāv no divām zālēm - pirmā vairāk piemērota ikdienas maltītei vai romantiskai kafijas pauzei, bet, ja ir vēlme uz laisku kopā būšanu nost no citiem, jādodas dziļāk.

Interjers "Čemodānā" ir savdabīgs, bet gaumīgs – ar lauku un Provansas stilu sajaukumu, fonā skan šai vietai piemeklēta noskaņu mūzika. Īpašu šarmu zālē dod oriģinālā telpaugu siena, skaidra lieta, ka interjerā apspēlēts arī čemodāns, taču ne banālā formā, jo galvenais interjera uzdevums ir un paliek uzturēt patīkamu gaisotni un palīdzēt apmeklētājiem uztvert šīs vietas klusināto noskaņu.

Šejienes ēdienkarti simboliskā kārtā var nodēvēt par ceļojumu, jo tajā satilpināti pieprasīti ēdieni no visas Eiropas, galveno vērību pievēršot Vidusjūras reģionam, kas apmierina visapkārt valdošo pieprasījumu. Ja gribas izprast šefpavāra kulināro virzību, der nogaršot kaut ko no šefa kartes, piemēram, liellopa gaļas Osso Buco ar kartupeļiem, kastaņiem un baravikām (12.90 €).

Patiesībā, a la karte tik nelielai vietai šķiet pat pārsteidzoši plaša, jo īpaši daudzveidīgas ir zupu un pamatēdienu sadaļas. Ja garšo zivis, lūdzu – lasis, forele, tuncis, sams, jūras veltes un kas tik vēl ne, arī gaļēdāji būs gandarīti, jo piedāvājumā atrodams viss, ko sirds varētu kārot.

Ja prasās kas vieglāks, jātēmē uz salātu sadaļu. Mēs nogaršojām mango un avokado salāti ar kūpinātu lasi un sezama mērci (9.30 €) - vienkārši, krāsaini un svaigi salāti.

Ja arī jūs piederat ēdāju kategorijai, kas bez deserta no restorāna nespēj aiziet, tad nogaršojiet vīģu krēmu ar melno šokolādi un smiltsērkšķu-medus gēlu (visi deserti vienā cenā – 6.00 €). Pilnai laimei klāt vēl tikai tase gardēžu kafijas, un dzīve ir skaista...

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Ulla 07.01.2019
Bija garšīgs dienas piedāvājums.
Valdis Teikmanis 13.12.2018
Steiks bija labs.
San 20.04.2017
Garšīgi ēdieni, nedaudz ar tādu smalku pieskaņu, bet ļoti garšīgi. Esmu bijusi jau divas reizes un abās viss bija labi. Gaidu terasīti un atgriezīšos vēl.
Una 05.04.2017
Maziņš bet mājīgs restorāns. Var just, ka saimnieko ģimene. Nav smalkais gals, bet nav arī pa lēto. Lagi paēst var par kādiem 15 eur un ir garšīgi. Vienīgais mīnuss, ka diezgan ilgi bija jāgaida.
es 27.01.2017
tripadvisora ir topa, vienmer ir garsigi, krieviski seit ir stasts appetissimo.blogspot.com/2015/02/cemodans-riga.html
Ilva 16.05.2016
Maza, romantiska vieta, kur var aiziet, ja gribas mierīgi pasēdēt. Arī pa dienu, jo viņiem nav pusdienu piedāvājumi. Cēzara salāti bija garšīgi un tomātu zupiņa arī laba.
Mions 02.05.2016
Šis bija pārsteigums. No ārienes necila vietiņa, iekšā mājīgi un forši. Lielākais pārsteigums bija ēdiens - ļoti kvalitatīvs un smuki noformēts. Cenas gan virs Lido līmeņa

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies