Dining
Sestdiena, 23. februāris Almants un Haralds

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Baltezers, Senču prospekts 45

Tālrunis:

67840640

Darba laiki:

Brokastis:
Darba dienās: 07:00 - 10:30
Brīvdienās: 07:30 - 11:00


Restorāns: 12:00 - 23:00

  • Twitter

  • 14.07.2016
   @martins_Briedis Un, kādi iespaidi? :)
  • 14.07.2016
   @tominsh2 @Baltvilla Paldies par vērību, bet epizodē ar baseinu, dāmas ir aizdevušās ciemos un vairs neatrodas pie mums! :)
  • 19.09.2015
   Šo svētdien, 20.septembrī, restorāns Baltvilla slēgts. Atvainojamies, ja sagādājām neērtības, gaidīsim jūs ciemos nākamnedēļ.
  • Foursquare

  • //appetissimo.blogspot.com, 27.08.2017
   In summer nice terrace and view.
  • Leonid Eliseev, 09.05.2014
   Ochen krasivyi vid na ozero! Khorosho provozhat zakaty.
Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Baltvilla

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Lai gan viesnīcas  „Baltvilla” restorāns atrodas tepat pie Rīgas robežas, ap to valda laukiem raksturīgs miers. Ieturot vakariņas, var vērot saulrietu pār Baltezeru – vasarā uz terases, bet ziemā – caur plašajiem restorāna logiem. Restorāna interjers ir atturīgi elegants, dienas laikā gaisma caur lielajiem logiem rada plašuma sajūtu, bet vakarā tā saplūst ar priežu meža un ezera ainavu. Turpat restorāna pakājē ir arī lieliska pludmale.

Restorāna  ēdienkartē pieejami dažādu Eiropas valstu populārākie ēdieni, turklāt viesi ēdienus restorānā var pasūtināt gan no a la kartes, gan izvēlēties jau gatavu menu piedāvājumu.

Ēdienu piedāvājums restorānā ir pietiekami plašs - pārdomāti zivju ēdieni (sams ar kartupeļu spinātu biezeni, sviesta pupiņām un melnā balzāma - dzērveņu mērci 12.09 €) un gaļas ēdieni (grilēta cūkgaļas šķēle ar kauliņu, pasniegta ar diļļu - garšaugu sviestā ceptiem jaunajiem kartupeļiem un pikanto  tomātu- bazilika mērci 7.83 €). Ēdieni lielākoties klasiski, tajā pašā laikā ar radošu pavāra pievienoto vērtību.


 

 

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Anna 16.06.2017
Korporatīvā pasākumā vakarińas ar lielu nokavēšanos-man vienīgai nācies gaidīt 60 minūtes. Tas, gan, ir sava veidā rekords. Bet tas vēl problēmas puse- par tik garu gaidīšanu nopelnīju jēlu gałas gabalu-bez pārspilējuma-mani kolēgi bija šokēti par tādu necienu un neprofesionalitāti. Oficianti ir neuzmanīgi Nākami ēdienu nesagaidījām, un tas pie nosacījuma, ka viss pasākums tika apmaksāts. Nedkatoties uz skaistu noformējumu un ainavu apkārt,Loti neiesaku apmeklēt restorānu Baltvilla-zema līmeńa servisa dēł. Novēlu restorāna vadībai ńemt vērā klientu atsauksmes.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies