Svētdiena, 29. novembris Ignats un Virgīnija

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Ģertrūdes iela 27, Rīga

Tālrunis:

29020200

Darba laiki:

10:00 - 20:00
Sestdien: 11:00 - 10:00
Svētdien: slēgts

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

BALTS

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ģertrūdes ielā 27, kur agrāk darbojusies ne viena vien ēstuve, 2016.gada vasaras izskaņā parādījusies jauna izkārtne – BALTS. Tā ir jauna vieta veselīga un pārdomāta uztura piekritējiem, kuri domā, ko viņi ēd, kā ēd un beigu galā arī – kad ēd.

Nosaukums ir tikpat tīrs, cik pati koncepcija, jo bistro BALTS pamatā ietverts dabīgs produkts, kas tiek pasniegts, domājot par vidi, kurā dzīvojam. Jebkas, kas tur pieejams, ir pašu radīts, un uz apkārtnē mītošo kafē un restorānu fona bistro BALTS izceļas ar nesamocītu skatu uz dzīvi.

Bistro BALTS vizuālais noformējums veidots atbilstošā manierē – vielgs, askētisks un gaišs. Pie dizaina savu roku pielikusi Zane Tetere-Šulce, viņa, starp citu, interjerus veidojusi daudziem Rīgas (un ne tikai) trendīgajiem restorāniem. Tur nav itin nekā lieka – vitrīnas plaukts ar ēdieniem līdzņemšanai, neliela bāra zona ar izsmeļošu ēdienkarti uz sienas, balti galdi, plaukti un krēsli un tas arī viss. Absolūts feng shui.

Nepārprotiet, bistro BALTS nav veģetāriešu ēstuve, te sev tīkamu ēdamsaturu atradīs gan visēdāji (vista terijaki mērcē 5.40 €, sviesta zivs saldskābā mērcē - 6.80 €), gan veģetārieši. Piedāvājums viegls un askētisks – dažādi salāti (vistas - 4.20 €, tofu – 4.80 €), zupas (no 1.80 €), otrie ēdieni (liellops, sviesta zivs, vista, tofu), deserti (2.50 €) un dažādu veidu suši (no 5.40 €).

Ir arī padomāts, lai pusdienās sātīga maltīte neiesit pa kabatu, tāpēc, pērkot jebkuru silto ēdienu, salātus, suši komplektu, maizīti vai suširito, jebkura zupa vai deserts maksās tikai 1.50 €.

Ja laiks nav sabiedrotais, zupas, salātus un suši var ātri un ērti paķert līdzi bez gaidīšanas, jo bistro BALTS plauktos katru dienu pieejami dažādi ēdieni līdzņemšanai. Starp citu, pusstundu pirms darba laika beigām (darba dienās 19:30 – 20:00, sestdienās 18:30 – 19:00) visiem vitrīnas ēdieniem 30% atlaide.

Arī kafiju (iesakām riekstaino filtrēto kafiju no Kostarikas, 2.20 €) var dabūt līdzņemšanas traukā. Un vai zinājāt, ka visi bistro BALTS trauki ir videi draudzīgi? Jā, arī kafijas krūzes vāciņš un karotīte ir no kukurūzas šķiedras.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Meija 27.02.2018
Foršs konceptiņš. Var ātri un veselīgi paēst un arī cenas pieņemamas.
Zita 06.12.2017
Ļoti garšīgi!!!
Jurģis 05.04.2017
Laba vieta, kur paest tad, ja galigi nav laika

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies