Svētdiena, 16. jūnijs Justīne un Juta

Brīvdienu brokastis

Adrese:

Doma laukums 2

Tālrunis:

67228842

Darba laiki:

11:00 - 24:00
Piektdien: 11:00 - 03:00
Sestdien: 11:00 - 03:00

Svētdien: 12:00 - 24:00

  • Foursquare

  • Līga Š, 06.12.2014
   Perfect places for couples. Lovely costumer service, food is amazing, atmosphere is unbelievable great, nobody is bothering you if you don't want to be bothered. Prices are good. Love it. :)
  • Lauris R, 12.08.2012
   Trendy and cool place in the very heart of Old town Riga. Delicious coffee, great food and quality service! Interior is in colors of chocolate brown. Tasty looks matches tasty food you get here!
Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

B bārs

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

It kā nejaušā, tajā pat laikā ekskluzīvā bāra atrašanās vieta pretī Doma baznīcai nosaka līmeni. Šis ir viens no nedaudzajiem dizaina bāriem Rīgā ar perfektu stilu un modīgu pieeju bez vaļībām. Kokteiļu sūkšana te saplūst ar stila baudu un tas nav mazsvarīgi. Ja kāds no Jums uz Rīgu kādreiz uzaicinās Keriju Bredšovu, rezervējiet viņai vietu “B bāra restorānā”, jo viņai te noteikti patiks.

 

Taisnība ir tiem, kas domā, ka “B bāra restorāna” apmeklētāju nosaka viņu statuss un to apliecina arī kokteiļu cenas. Smalka publika pieprasa smalku attieksmi un šajā ziņā “B bāra restorānā” viss ir kārtībā - pieredzējuši bārmeņi un rosīgas kokteiļu (ne tikai) iznēsātājas savu darbiņu pieprot. Ja tomēr gribas pagozēties starp smalkiem cilvēkiem, bet žēl naudas, tad uz “B bāra restorānu” ieteicams iet darba dienās no 16:00 līdz 19:00, kad bārā ir “laimīgās stundas” un divi kokteiļi nopērkami par viena cenu.

 

Būdams kokteiļu kultūras pionieris, „B bāra restorāns” pauž pārliecību, ka ne mazāk svarīgs par kokteiļiem, ir arī ēdienu sortiments. Tipisks pieprasījuma piedāvājums, toties pieslīpēts un ar raksturu (fazāns ēdienkartē ir tam apliecinājums).

 

 

 

 

 

 

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies