Sestdiena, 24. oktobris Renāte, Modrīte un Mudrīte

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Draugiem
Ēdienkarte
Virtuālā tūre

Adrese:

Doma laukums 2

Tālrunis:

67228842

Darba laiki:

11:00 – 24:00
Piektdien: 11:00 – 03:00 
Sestdien: 12:00 – 03:00
Svētdien: 12:00 – 24:00


Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

B Bārs Restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
B Bārs Restorāns dibināts 2004. gadā un atrodas Rīgas vēsturiskā centra pašā sirdī blakus Doma baznīcai. Ienākot bārā un apsēžoties pie loga, paveras skats uz tās senajiem mūriem, kas šķiet esam tikai rokas stiepiena attālumā un, gribot negribot, nākas ļauties to senatnīgajam valdzinājumam. 

Tomēr ne jau tas vien - kopš atvēršanas brīža bārs saista apmeklētāju uzmanību un interesi arī ar savdabīgo interjeru, kurā jaušams 20. gadsimta sākuma un mūsdienu stilu sajaukums, kā arī ar lielisko kokteiļu un ēdienu piedāvājumu. 

Popularitāti un apmeklētāju neviltotu atzinību ir iemantojuši arī B Bārs Restorāns rīkotie dzīvās mūzikas vakari un tematiskie ikmēneša pasākumi. Tajos valdošā radošā un metropolītiskā atmosfēra vilina ne tikai Rīgas zelta jaunatni un populārus aktierus un mūziķus, bet arī ikvienu, kam brīvo laiku patīk pavadīt patiešām atraktīvā un interesantā gaisotnē.

B Bārs Restorāns ir parūpējies arī par bērnu izklaidi - mazajiem apmeklētājiem šeit ir ierīkota rotaļu istaba, kur pakavēties, kad sākusi garlaikot pieaugušo sabiedrība vai kamēr senči bauda kokteiļus.

Siltajās vasaras dienās B Bārs Restorāns viesi galvenokārt uzturas āra terasē, kurai blakus esošās Doma baznīcas senatnīgais starojums ļauj vēl pilnīgāk izjust mūsu vecpilsētas pievilcīgo noskaņu.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies