Dining
Sestdiena, 23. februāris Almants un Haralds

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW

Adrese:

Ernesta Birznieka-Upīša iela 20A, Rīga

Tālrunis:

25715972

Darba laiki:

09:00 - 18:00
Sestdien, svētdien: slēgts

JaunumsNorēķini ar kartēm

AsparaGoose

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
AsparaGoose ir jauns veselīga uztura restorāns, kas atrodas divās vietās - pilsētas centrā un lidostā “Rīga”. Idejas pamatā ir pilnvērtīgs un sabalansēts ēdiens. 

AsparaGoose ir ideāli piemērots tiem, kas domā, ko ēd un ikdienas dinamiskajā dzīvē vēlās pilnvērtīgu uzturu.

Restorāna interjers ir askētisks ar uzsvaru uz modernu industriālismu, ko papildina zaļas noskaņas. Tas neviļus liek domāt līdzīgos toņos, un tā arī vajag. Kārtība te pavisam vienkārša – ja gribi ēst, ej pie produktu letes, izvēlies, samaksā un izdomā – ēdīsi uz vietas vai ņemsi līdzi. 

Vietas zālē ir pietiekami, lai varētu ērti paēst uz vietas, bet, ja laiks nav sabiedrotais, visi ēdamie un dzeramie ir eleganti safasēti ērtai līdzņemšanai. Ja vēlies ko dzeramu, bārā ir viss, ko sirds tīko – smūtiji, svaigi spiestas sulas, kafija, tējas.

Katru dienu, pilsētas centrā (izņemot brīvdienas) no ēdienu letes var paķert dažādus salātus, uzkodas (suši), zupas, vrapus, sendvičus, humusus, jogurta ēdienus, augļu miksus, un bezglutēna desertus. AsparaGoose ēdieni tiek gatavoti zemā temperatūrā, tajos ir daudz vitamīnu un minerālvielu. Ēdienos ir minimāls sāls daudzums un tiem netiek pievienots rafinēts cukurs. Cenas zemākas kā restorānos, paēst varēsiet nemaksājot vairāk par pieciem sešiem eiro, toties gandarījums par veselīgu maltīti garantēts.

Ja Ernesta Birznieka - Upīša iela nav pa ceļam, AsparaGoose ēdieni pieejami arī Vecrīgas konditorejā BakeBerry, un drīzumā tiek solīta vēl viena lokācija pilsētas centrā.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies