Dining
Piektdiena, 18. janvāris Antons un Antis

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī

Adrese:

Stabu iela 29, Rīga

Tālrunis:

27040994

Darba laiki:

11:00 - 23:00

JaunumsNorēķini ar kartēmWiFi

Arēna 29

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Hokejists Kaspars Daugaviņš, sekojot komandas biedru piemēram, pievērsies biznesam un kopā ar bijušo futbolistu Marselu Vapni Stabu ielā 29 atvēruši jaunu sporta bāru "Arēna 29".

Ieejot bārā, uzreiz var just, ka "Arēna 29" ir svaigs veidojums, viss jauns un vēl neapbružāts. Kā jau sporta bāram pienākas, galvenā uzmanība pievērsta komfortablai pasēdēšanai un TV ekrāniem, kas nepārtraukti pārraida sportu. Sporta programmu ziņā viss kārtībā, var redzēt praktiski visu, sākot no golfa līdz šaham.

Ja saproti kaut ko no sporta, uzreiz būsi savējais, jo bārā vienmēr var atrast kādu, ar ko apspriest jaunākos rezultātus, taktiku vai skaļākos transfērus. Krogam ir vairākas zāles, ir arī iespējas nolīst, ja rodas vajadzība. Kopumā interjers - askētisks un neuzbāzīgs.

Apzinoties kroga līdzīpašnieka Kaspara Daugaviņa lielo atpazīstamību arī mājsaimnieču vidū, jaunajam krogam ir ļoti labs potenciāls uzrunāt ne vien sporta tīkotājus, bet arī krogu apmeklētājus, kas par sportu interesējas tikpat daudz cik šo rindu autors par baletu. Starp citu, sporta līdzjutēju aprindās "Arēna 29" jau tagad labi kotējas, un krogs regulāri tiešraižu laikā rīko dažādas akcijas, bet katru dienu vakarpusē no 17:00 līdz 19:00 bārā darbojas "iemetiens pie Daugaviņa" piedāvājums, kad otru dzērienu uzsauc Daugaviņš.

Ja pievēršamies gastronomijas lietām, tad "Arēna 29" nav centušies izgudrot jaunu braucamierīci, viņi vienkārši dod to, ko tauta prasa. Jo, kāpēc censties pārspēt pašiem sevi, ja tā vietā viesiem var pasniegt sulīgu steiku vai smeķīgu burgeri, ko par labu atzinuši paši saimnieki? Paēst pie Kaspara un Marsela var nedārgi (liellopa burgers - 8.90 €, cūkgaļas ribiņas – 7.90 €, zupas – 5.90 €, deserti – 4.90 €) un garšīgi, arī alus izvēle sakarīga – pieejami visi iecienītie vietējie brūvējumi (Užavas, Tērvetes, Valmiermuižas – 3.20 €). Bez tam, darba dienās darbojas "uzvarētāju pusdienu" piedāvājums, kad zupu vai salātus un otro ēdienu var apēst par 5.50 €.

Ja "Arēna 29" turpinās tikpat sakarīgi kā Daugaviņš hokeja laukumā, tad nepaies ne sezona, kad būs jāapsver vēl kādaa Arēnas atvēršana, jo nav mums nemaz tik daudz to vietu, kur sports ir karaļa lomā. Priekā!


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Rinalds 18.09.2017
Sen gribèju aiziet, bijàs svinèt vecpuišu balliti, super izklaidejies - novuss, šautri, galda futbols, loti garšīgi paèdam unlabi padzèràm alu, vieta kur noteikti atgriezíšos, lai veicas
Zakis 12.06.2017
Labākā vieta Rīgā, kur iet sportu skatīties. Ja ir brīvas vietas, protams :)
Martins 06.06.2017
Labs burgers, alus izvēle arī ir ok, pieejami visi iecienītākie vietējie aliņi. Arī pašu Kasparu bieži tur var satikt, ja viņš ir LV :)
Brasis 01.06.2017
Forša vieta. Sportiska aura un sakarīgi cilvēki. Ēdiens, konkrēti burgers arī tīri neko.
burgeris 24.10.2016
Sen gribēju aiziet nobaudīt šo vietu, bijām ar kolēģiem skatīties anglijas premjerlīgu, palikām apmierināti ar virtuvi un labiem izlejamajiem aliem, pa lielam tas ir īsts sporta bārs ar labu virtuvi un sporta atmosfēru. Iesaku...
Gatis 08.08.2016
Garšīgi burgeri un lēti var paēst pusdienas. Kad notiek kaut kādi sporti, noteikti jārezervē galdi, jo tad tur ir diezgan pilns.
Klients 06.07.2016
Kopumā sakarīgs krogs. Garneles garšīgas, dienas piedāvājums lēts, mohito lejams podā, un alus izvēle ok.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Dzīvās mūzikas vakars restorānā Le Sommet

Dzīvās mūzikas vakars restorānā Le Sommet

25. janvārī Bellevue Park Hotel Ri ...
hot 25. janvārī Aqua Luna aicina gardēžu ceļojumā

25. janvārī Aqua Luna aicina gardēžu ceļojumā

25. janvārī Andrejostas restorāns ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies