Dining
Svētdiena, 16. decembris Alvīne

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Pils laukums 4-3, Rīga

Tālrunis:

29533523

Darba laiki:

12:00 - 23:00
Svētdien: slēgts

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Aprika

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Šefpavārs Ingmārs Ladigs plašākai publikai zināms kā “Mūsdienu Latvijas garša” uzvarētājs. Kopš aizvadītās vasaras Ingmāru var sastapt Pils laukumā, kur viņš apvienojies ar restorāna “Olive Oil” saimniekiem un izveidojis jaunu koncepciju zem nosaukuma “Aprika”.

“Aprika” ir mūsdienīgs restorāns, kur galvenais uzsvars likts uz aktuālu un godīgu ēdienu, kas top no augstvērtīgiem un visiem zināmiem produktiem. Ingmārs Ladigs ir šefpavārs ar spēcīgu mugurkaulu un jaunajā restorānā viņš pauž daudzu gadu laikā nobriedušo pārliecību, ka latvietim (ne tikai) jāēd viss, kas pašu mājās dabūjams, vienalga, ārā saule vai sniegs. 

Tieši šī iemesla dēļ ēdienkartē bez a la kartes ir arī mainīgais piedāvājums ar dažādiem sezonas labumiem. Galvenais uzstādījums - godīgs, kvalitatīvs un cenai atbilstošs ēdiens, kas mūsdienu apstākļos nav mazsvarīgi.


Šī ir vieta, kur var pārliecināties, ka pilnībā aplams ir uzskats, ka dienas piedāvājums ir, ja tā var izteikties, degradēts a la kartes ēdiens. Ēdiena kvalitāte dienas laikā neatpaliek no vakara standartiem, atšķirība vien tā, ka pa dienu porcija ātrāk sasniedz adresātu. Savukārt pēcpusdienā gaisotne restorānā pamazām ieņem relaksējošu formu un neviens nekur nesteidzas.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Elīna 05.12.2018
Tiešām ļoti labs dienas piedāvājums.
Ilva Beice 23.10.2018
Bija ļoti garšīgi! Patiešām.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Jaunā gada sagaidīšana restorānā Key to Riga

Vecgada vakara izklaidējošā progra ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies