Svētdiena, 9. augusts Madara un Genoveva

Brīvdienu brokastis

Vecrīgā jauns ģimenes restorāns - Zviedru vārti

Dining.lv; Foto: Dining.lv

Vecrīgas "Zviedru vārti" ir ģimenes restorāns un tajā saimnieko ģimene ar draugiem. Nosaukums radīts ar cieņu pret atrašanās vietu pie "Zviedru vārtiem" krogu dzīves pieblīvētajā Aldaru ielā. Lai gan ierīkots divos stāvos, restorāns ir neliels, toties bezgala intīms un romantisks. Ja uzkāpsiet pa trepēm, sajutīsieties ne pavisam kā restorānā, drīzāk kā kādas privātmājas jumta stāvā.

Šī restorāna galvenais trumpis ir gadiem pieslīpētā pieredze un nobriedušais sniegums. Interjers – mājīgs un viegli rustisks, bez modernisma un jebkādām minimālisma pazīmēm. Klasika ir dzīva, un tā arī šīs vietas burvība.

Saimniece ar pavāriem katru rītu mēro ceļu uz tirgu pēc produktiem, un nav šaubu, ka gan jēra ribiņas, gan, piemēram, liellopa steiks te top tikai no vietējo saimniecību produktiem. Ēdienkarte sevī ietver iecienītus un labi zināmus ēdienus pārdomātā izvēlē, lielākoties pieprasījuma klasika - Cēzara salāti, grilēts lasis, steiks, pasta ar jūras veltēm, krems brulē u.c..


Noteikti vērts nogaršot īpašo ģimenes lepnumu jēra gaļas bumbiņu zupu (5.50 €), pārliecinošu iespaidu atstāj arī ātes fileja ar spinātu mērci un dārzeņiem (13.30 €). Bet, ja "Zviedu vārtos" esat divatā vai arī lielākā kompānijā, noderēs izdevīgās uzkodu plates (no 5.50 €), ko namamāte ar palīgiem piemeklējusi pie vīna vai alus.

Starp citu, darba dienās no 12:00 līdz 14:00 "Zviedru vārtos" pasniedz arī izdevīgus dienas piedāvājumus (zupa un pamatēdiens maksā 5.50 €).Restorāns "Zviedru vārti"

Aldaru iela 11, Rīga
Tel.: 29414503

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Maija 30.05.2017
Mums ļtoi patīk te iegriezties, vienmēr laipni sagaida, ēdiens ļoti garšīgs un svaigs. Vasarā ļoti skaista terase. Draudzīgs ģimenēm ar bērniem, ir arī bērnu krēsliņš un mantiņas :)
Toms 06.06.2016
Feina vietiņa, nekas pārmērīgi kruts, bet ēdiens garšīgs un alus smeķīgs. Vietas tik pamaz.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies