Svētdiena, 9. augusts Madara un Genoveva

Brīvdienu brokastis

Vecrīgā atvērts jauns alus grilbārs - Easy Beer

Dining.lv; Foto: Lauma Kalniņa

Vecrīgas Audēju ielā durvis vēris jauns alus grilbārs, kura koncepcijas pamatā ir īpaša alus pasniegšanas sistēma, kas dod iespēju katram pašam sev ieliet alu jebkurā daudzumā.

Jaunais "Easy Beer" patiesībā ir "Easy Wine" dvīņubrālis, un arī šeit viesim pie ieejas tiek izsniegta speciāla sensora kartiņa, ar kuru var doties pie alus sienas un izvēlēties jebkuru no šķirnēm, kas tobrīd pieejamas. Viesis var ne vien izvēlēties alus sorti, bet arī tilpumu - pat pavisam nedaudz nodegustēšanai.

Attīstoties craft beer segmentam, "Easy Beer" nodrošinājuši ne vien ar labākajiem Latvijas aldaru darinājumiem, bet arī ar unikāliem eksemplāriem no visas pasaules. Alus someljē krietni pacenties un atlasījis dažādus alus stilus - gan rūgtos IPA un stipros Imperial Stout, gan Britu Bitter un amerikāņu eilus, gan arī, protams, klasiskos vācu Weissbier. Ja apreibsti jau no izvēles vien, sauc talkā alus someljē, viņš noteikti spēs palīdzēt un ieteiks tev piemērotu apiņu dzērienu vai vairākus.Skaidra lieta, kur labs alus, tur jābūt arī ēdienam. Ēdienkarte "Easy Beer" nav pielāgota tikai alusmīļu gaumei, ko sev tīkamu atradīs gan maigas garšas piekritēji, gan svara vērotāji. Piedāvājumā lielākoties labi zināmi un pieprasījumu izturējuši labumi ar dažādiem salātiem, steikiem, burgeriem, grilētiem kalmāriem un astoņkāji ierindā. Darba dienās spēkā ir arī dienas piedāvājums (2 ēdieni – 6.50 €, trīs ēdieni – 7.50 €).

Cenas kopumā - vidusmēra, paēst varēsiet arī nemaksājot vairāk par desmit eiro, bet, ja alus degustācija uzjundījusi kāri uz steiku, tad ar desmit eiro jau vairs nebūs līdzēts.

Īss rezumē – šis būs labs ceļa sākums, ja vēlaties ko vairāk par "aizejam uz vienu alu", jo "Easy Beer" ir vieta, kur alu var ne vien iepazīt no jauna, bet par to var arī saturīgi parunāt. Priekā!Alus grilbārs "Easy beer"

Audēju iela 8, Rīga

Tel. 26854696

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Vērotājs 17.03.2017
Labu alu sabojāt spēj tikai slikts šņabis.
Elīna 10.03.2017
Baudāms ēdiens, baudāms interjers, baudāmi dzērieni un arī apkalpošanai nav ne vainas! :)
Guntis 08.03.2017
Doma laba, alus arī garšīgs, tikai jāpiestrādā pie apkalpošanas.
SG 22.02.2017
Cik krānu tur ir?

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies