Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Sporta bārs ne tikai sporta faniem

Dining.lv; Publicitātes foto

Ja neskaita īru krogus un bārus, kur šad tad pārraida sporta notikumus, Rīgā nav daudz krogu, kur sports patiešām ir karalis. Un, ja meklējam vietu ar daudzveidīgu sporta pārraižu klāstu, nedārgu dzērienu izvēli un garšīgiem ēdieniem, tad pirmais, kas nāk prātā ir Baronielas "Optibet sporta bārs". Tas ir ne tikai vienīgais īstenais, bet arī lielākais sporta bārs pilsētā ar daudz dažādiem sporta kanāliem, turklāt viesi paši var izvēlēties, kādam sporta notikumam viņi vēlas just līdzi.

"Optibet sporta bārs" būs laba izvēle gan atmosfēras (te vienmēr atradīsi kādu, ar ko apspriest jaunākos rezultātus), gan piedāvājuma ziņā. Interjers veidots modernā manierē, ar galveno uzsvaru uz komfortablu pasēdēšanu un sporta notikumu baudīšanu. Galdu un krēslu izvietojums ir pietiekami ērts un kompānijas viena otrai netraucē. TV ekrāni labi redzami no jebkuras vietas bārā, skaties uz kuru pusi gribi, tie ir visur un šķiet, ka vienīgā vieta, no kurienes nevar redzēt TV, ir labierīcības.

Ēšana un sporta vērošana "Optibet sporta bārā" sākas no desmitiem rītā ar karstajiem un, ja prasās, arī aukstajiem rīta dzērieniem, kā arī brokastu olām, omletēm (5.60 €) un putru (3.80 €). Ēdienkartē, kā jau varēja gaidīt, pārsvarā atrodami tradicionāli un labi zināmi krogu ēdieni - burgeri (6.40 €), liellopa steiks, vistu spārniņi, ribiņas, salāti, zupas, zacenes, deserti un kas tik vēl ne! Ēdienkarte patiešām plaša un daudzveidīga, ēdieni garšīgi, un jo īpaši iepriecina cenas.

Pat, ja tikko veiktā sporta totalizatora Live likme nav izgājusi, paēst te varēsi kā nākas, jo cenas otrajiem gaļas ēdieniem lielākoties nepārsniedz septiņus eiro, turklāt darba dienās spēkā ir īpašais dienas piedāvājums, kad par nieka 4.60 € varēsi apēst divus ēdienus un klāt vēl piedzert alu, vīnu, sulu vai ūdeni.


"Optibet sporta bārs"
Kr. Barona iela 108, Rīga
Tel. 67273866

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Sportists 21.03.2016
Apkalpošana šada tad pieklibo, bet visādi citādi ir pat baigi ok.. īpaši ja ņem vērā cenas. nezinu otru vietu (izņemot bistriņus), kur zem 5 eur var paēst un aliņu iedzert.
Marco 09.03.2016
Ideāls pusdienu pedāvājums!
ja 08.03.2016
horoshee mesto :)

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies