Piektdiena, 27. novembris Lauris un Norberts

Brīvdienu brokastis

Romantiskā MaMa Jūrmalā

Restorāns "MaMa" Jūrmalā ir neliels, nedaudz nost no Jomas ielas, tajā pat laikā ļoti ērti sasniedzams. Ņemot vērā kluso atrašanās vietu, restorāns ir pilns vien gadījumos, kad ierodas kādas viesu grupas. Pārējā laikā tas ir ideāli piemērots diskrētai maltītei nost no pārējiem.

Arī personāls ļoti labi izprot šo klusuma noskaņu un gādā, lai katra sekunde miera, kas te valda, ir izdevusies. Ēdienkarte "MaMā" ir visai askētiska, tajā pat laikā piedāvā dažādas izvēles iespējas. Tā tiek mainīta atkarībā no sezonalitātes, lai gan ir ēdieni, kas "MaMā" pieprasīti ir visu gadu.

Ieteicams sākt ar kādu no uzkodām – teiksim, ar klasisko laša tartaru vai jūras ķemmītēm. Viesmīle uzreiz pabrīdina, ka ar porcijām pavāre neskopojas, un ķemmīšu uzkoda, ko pasniedz kopā ar tīģergarnelēm pārsniedz cerēto. Ķemmītes ir sulīgas un no ārpuses patīkami kraukšķīgas, vidū saglabājot patīkamu tekstūru. Šādas varētu ēst un ēst… Brīnišķīga prelūdija, kas vieš cerīgu skatu uz turpinājumu.

Pamatēdienu sadaļā toni veido store, lasis, zandarts, pīle, jērs, liellops un pa kādai pastas un risotto porcijai. Izvēle nav pārāk plaša, bet tajā pat laikā pašpietiekama. Simpatizē, ka ēdienkarte nav akmenī iecirsta - ja restorānā piegādātas, piemēram, svaigas zivis vai kāds medījums, un tas viss vēl nav apēsts, tad ziniet, ka viesmīle to noteikti piedāvās. Ja citviet pat ar trim ēdieniem var izrādīties nepietiekami, "MaMā" būs gana ar divām kārtām.


Krāsnī cepta pīles krūtiņa, kā jau varēja gaidīt, ir ļoti pieklājīgā izmērā - ar uz pusēm pārgrieztu krūtiņas gabalu, grilētiem dārzeņiem, zirņu biezeni un sarkanvīna-brūkleņu mērci. Bez visādiem biezeņu pusapļiem un zirņu dīgstiem pa virsu. Garšīgs, viegli saprotams ēdiens bez ārišķībām, kas savu pamata misiju "garšīgi pabarot" izpilda nevainojami.

Lai arī interjers "MaMā" ir sievišķīgs un grezns, atmosfēra restorānā ir mājīga, un tajā liels nopelns ir tieši personālam. Var jau būt, ka mums paveicās, bet tas jau gandarījuma sajūtu nemazina. Ēdiens bija garšīgs un viesmīle visas maltītes garumā prata uzturēt to maģisko sajūtu, ka esam patiešām gaidīti. Ko gan vairāk vajag?


Restorāns "MaMa"

Tirgoņu iela 22, Jūrmala

Tel. 67761271

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies