Ceturtdiena, 28. maijs Vilis un Vilhelms

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Rīgas centrā atvērta padomju laiku stila bufete

Dining.lv; Publicitātes foto

Rīgas centrā atvērta padomju laiku bufete ar tam laikam tipisku noskaņu un vizuālo noformējumu. Arī nosaukums atbilstoši piemeklēts – 9 grādi ir savulaik populārā kokteiļa "Baltais lācis" (alus + vodka) vidējais alkohola stiprums.

Bufetes zāle no bufetes atdalīta ar restēm, viesi padomju laiku nostaļģiju zālē var izbaudīt pie stāvgaldiem. Arī labierīcības pēc vislabākajām padomju laiku tradīcijām.

Bufetes viesi „9 grādos” var ieraut pa glāzei Rīgas gaišā alus (0.5 l –- 0.99 €€), Rīgas šampanieti (0.99 €€) vai vodku (0.69 €€). No ēdamā pieejamas tikai zakuskas (žāvētas zivis, marinēti gurķi, sāļie riekstiņi) un dažādas sviestmaizes (ar siļķi 0.49 €€, ar Krievijas sieru –- 0.39 €€ u.c.).Apmeklētāju vajadzībām par atsevišķu samaksu pieejamas arī vairākas kabinetu telpas. Ak, jā – un nekādu kredītkaršu!Bufete "9 grādi"

A. Kalniņa iela 4, Rīga

Atvērts: 10:00 - 22:00

Tel. 29212211


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
kupidons 22.11.2016
krievijas domu un 90to stila propogandejoša iestade pašā centrā,kur nicīgi izturas pret latviešiem.darbinieki pie ieejas pīpē,visapkart antisanitāra vide,galdi lipīgi ar skabargām,klienti tiek šķiroti ,pastavigajiem un iedzerusam kompanijām lej krutku ,jaunajiem klientiem it kā orģinalu,tas pats ar maizitem un gurķīšiem,jaunajiem tipa zolidajiem klientiem gurkisi 5x lielāki un maizitem siers 2x vairak par to pašu cenu.mūsdienu jaunatne tur nav cieņā, tur cieņā bidlas urlas un izbijuši ģenerāļi un citi sabiedribas atkritumi,darbošanās maniere tāda ,ja kas nepatiks reāli uzsūtīs bandītus vai vispar apmelos safabricēs lietu .gaisotne nepatīkama ,smird pēc tualetes,zivīm un cigaretēm.kā viens un tas pats šņabis šad tad varēja būt mīksts a citu reizi un pārsvarā ass, ka vienam un tam pašam šņabim var būt divi dažādi agregāt stāvokļi .atbilde: škaida uz vietas spirtu.gada laikā cenas dubultojušās kvalitāte proporcionali kritusi. ja apkopējam zilajā halātā neiepatiksies jusu deguns neko nepaskaidrojot izsauks apsardzi lai atdauza un aizved prom. vai arī samelos un pateiks ka tas ir saimnieku rīkojums jūs nelaist iekšā.tualetes ar caurumu grīdā kur regulari aizlikts garām un tā ka nav vaka smirdoņa nāk, un skaidrā jau ka krīti tik iekšā kur nu kad alkani sadzeras ,bail iedomaties par sanitaro vidi . tas ka viens auduma dvielis un saimniecibas ziepes pa gridu metajas kas neatbilst nekādam san.normām.blakām sex šopi un homoseksualistu klubi xxl un saunas ,tatad reāli iespēja sifilisu noķert,jo šī ir viņiem ļoti iecienīta pulcēšanās vieta rīgas centrā.viens jau saunas darbinieks kuram ir ielaists sifilis tur bija.
Maija 23.09.2015
Mmm, žēl, ka nav arī salāti un saldie ēdieni alumīnija trauciņos uz plastmasas kājiņas! Rasols, aukstā gaļa ļoti piestāvētu :)
Mariusas Bergzas 21.09.2015
Otrs ieraujamais alus ir Sarkanais ingvera <3 Maksā tos pašus 99 centus
Germans 21.09.2015
Doma neslikta, tikai es vēl pie ieejas būtu mainījis eirikus uz rubļiem, lai pa īstam izbaudītu nostaļģiju :)

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies