Piektdiena, 15. novembris Leopolds, Undīne un Unda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Rīgas centrā atvērta Latvijā vienīgā vjetnamiešu kafejnīca

Dining.lv; Publicitātes foto

Ģertrūdes ielā 9 (pie Ģertrūdes baznīcas) šovasar durvis vērusi Latvijā vienīgā vjetnamiešu kafejnīca "Tavs banh mi", kurā kopā ar domu biedriem saimnieko vjetnamiešu mākslinieks Kao Vjets Ngujens.

"Tavs banh mi" ir neliela, jauneklīga kafejnīca, kur pasniedz autentiskus vjetnamiešu ēdienus ar banh mi priekšgalā. Bahn mi ir bagetes tipa vjetnamiešu maize, ko kafejnīcā var nobaudīt ar dažādām piedevām pēc izvēles, piemēram, ar olu un dārzeņiem (3.70 €). Starp citu, banh mi pirms pāris gadiem ticis atzīts par vienu no pasaulē iecienītākajiem ēdieniem, un tagad to beidzot var nobaudīt arī Latvijā.


Lai gan nosaukumā ietverts tieši banh mi, kafejnīcā var nobaudīt arī citus vjetnamiešu labumus – noteikti vērts nogaršot Pho nūdeļu zupu ar vistu (4.50 €) vai liellopa gaļu (5.00 €), piedāvājumā ir arī dažādi vjetnamiešu rīsu un nūdeļu ēdieni (4.00 €), salāti, uzkodas un dzērieni.

"Tavs banh mi" ēdieni ir ļoti vienkārši un patiešām baudāmi, turklāt cenu ziņā ļoti demokrātiski. Paēst varēsiet arī nemaksājot vairāk par pieciem eiro, taču pilnvērtīgai garšu sajūtai maltīti ieteicams noskalot ar tasīti melnās vjetnamiešu kafijas vai arī kafijas ar olu (cafe trung).

Turklāt, ja laiks nav sabiedrotais, pirms dodies uz "Tavs banh mi", maltīti vari pasūtīt jau 15-20 minūtes iepriekš, piezvanot pa tālruni 25666819.

Tavs banh mi
Ģertrūdes iela 9, Rīga
Tel. 25666819

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Beatrise 30.07.2016
Par vjetnamiešu ēstuvi to īsti nenosauksi, bet gatavo tur garšīgi. Ēdiens pielāgots mūsu uztverei, arī pati vieta kā tāda.
Biju 20.07.2016
Man tā viņu bagete šķiet parasta, nekas īpašs, pietrūka Āzijas sajūtas.
Ilze 06.07.2016
Esmu jau 2x bijusi un iešu vēl. Garšīgas nūdeles, tās bagetes gan neesmu vēl pagaršojusi. Un cenas arī ļoti ok.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies