Svētdiena, 21. aprīlis Anastasija un Marģers

Brīvdienu brokastis

Rīgā jauns Āzijas restorāns - Kinki

Blaumaņa ielā iepretim Galleria Riga šīs vasaras nogalē parādījusies jauna izkārtne – “Kinki”. Tas ir Asian Grill tipa restorāns, kura nosaukums aizgūts no reģiona Japānā.

Uzreiz jāsaka, ka “Kinki” nav suši bārs. Jā, piedāvājumā ir pietiekami plaša suši izvēle, bet fokuss ēdienkartē tēmēts Āzijas mūsdienu kulinārā pieprasījuma virzienā. Starp japāņu kulinārās daiļrunības rindām ēdienkartē ielauzušies tādi Āzijas reģiona dižpārdokļi kā tom yam, stir fry, wok, spring rolls u.c. Turklāt, izrādās, ka kinki ir arī reti sastopama zivs un šefpavārs esot ne pa jokam nopūlējies, lai varētu to iekļaut ēdienkartē.

Ja nopietni, tad “Kinki” ēdienos patiešām var sajust produktu kvalitāti un pavāru ieguldīto darbu. Ēdienkarte ir niansēta un daudz uzmanības veltīts tieši ēdienu kompozīcijai. Šefpavārs klasiskas lietas izvēlējies pasniegt pa savam un nekautrējas, piemēram, marmora rib-eye steiku pasniegt uz banāna lapas ar wok dārzeņiem, arī klasiskais liellopa burgers šeit top sulīgā japāņu manierē.


Ja piederat pie tiem, kas uzskata, ka Āzijas virtuves restorāns bez suši ir tas pats, kas mūsu basketbola komanda bez Porziņģa, tad lūdzu, - “Kinki” ir visi iecienītie suši veidi – no klasiskajiem nori maki un sašimi līdz gunkaniem un karstajiem suši. Cenas saprātīgas - nori maki suši no 3.20 €, karstie suši no 8.00 €. Pamatēdieniem cenas robežās no 13.00 € līdz 29.00 €, wok ēdieni maksā no septiņiem eiro uz augšu.

Visādā ziņā “Kinki” ir pietiekami augsti standarti, tādēļ šī nav vieta, kur doties pēc lētiem vokiem vai diviem pseido suši par viena cenu. Rūpīgi nostrādātais kosmopolītiskais interjers pasteļkrāsas un brūnajos toņos ar mīkstām dizaina mēbelēm noderēs gan relaksētai maltītei, gan kokteiļvakaram. Bet, ja tomēr vispirms vēlaties aizdoties izlūkgājienā, ieplānojiet pusdienu pauzi pie viņiem, kad spēkā ir dienas piedāvājums trīs kārtās (7.50 €).Restorāns Kinki

Blaumaņa iela 5a, Rīga

Tel. 28635555

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies