Trešdiena, 8. jūlijs Antra, Adele un Ada

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Rīgā atvērts unikāls šampanieša bārs - Modernists

Dining.lv; Foto: Beāte Ligere

Kas notiek, ja gadiem izkopta sirdslieta tiek pārvērsta biznesā? Pat vēl labāk, - ja biznesā tiek apvienotas uzreiz divas dažādas kaislības? Tas ir dzīvesstils. Tas ir "Modernists".

"Modernists" Rīgas uzdzīves kartē ir ilgi gaidīts jaunatklājums, kas spējīgs ne vien pārsteigt, bet kaislei aizraut līdzi arī citus. Pirmkārt, – tas ir Rīgā pirmais īstenais "Champagne bārs" šī apzīmējuma visprecīzākajā nozīmē. Otrkārt, tas ir arī šampaniešu veikals, un - treškārt – interjera dizaina salons (secību katrs var pakārtot savām interesēm). Arī atrašanās vieta zīmīga – blakus leģendārajam Osirisam.

Tie, kuriem kaut mazākā sajēga par burbuļiem, jau paspējuši jauno notestēt, un visi kā viens atzīst to par labu esam. Bet pārējiem jāzina, ka "Modernists" ir unikāla vieta Rīgā, kur šampanietis godā celts, un burbuļi kombinācijā ar stilu pieejami baudīšanai gan glāzēs, gan pudelēs.


Šis ir absolūts "sirds" projekts, un viens no tā autoriem Mārtiņš Pīlēns, būdams izglītots gan vīna, gan dizaina lietās, savā konceptsalonā piedāvā gan labi zināmus zīmolus, gan boutique šampanieti, respektīvi – burbuļus no mazajām Šampaņas darītavām, kurās pats viesojies vai pazīst šampanieša darītājus. Otras šādas vietas Rīgā nav, turklāt šampaniešu klāsts ir plašākais pilsētā.

Šampanietis nav jādzer tikai reizi gadā, to var dzert vienmēr un visur – tāda ir galvenā šīs vietas atziņa. Santé! Un, lai dzirkstī!


Modernists
Kr. Barona iela 31
Tel. 67229967

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Anna 21.11.2017
Labākā vieta Rīgā, ja garšo burbuļi.
Zita 24.07.2017
Cenas pudelēm visādas - ir arī ap 20 eiro.
Laura 14.06.2017
Kādas ir vidējās cenas par glāzi, pudeli?
Bubbles 08.06.2017
Tur nav sajūta kā bārā, bet vairāk kā dizaina salonā. Visur dizaina mēbeles un aksesuāri, galīgi ne no lētā gala. Arī šampanieši nav lētie, bet cenas par pudeli ir ok.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies