Pirmdiena, 17. februāris Konstance un Donats

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Pirmais pašapkalpošanās vīna bārs Rīgā!

Dining.lv; Publicitātes foto

Ja citējam Paulu Koelju, tad jebkuru vīnu ir vērts pagaršot, dažus vajag tikai iemalkot, bet ir tādi vīni, kuru pudeles nepieciešams izdzert tukšas. Tieši ar tādu domu šovasar Vecrīgā tika atvērts pirmais vīna bārs "Easy wine".

Šīs ir pirmais pašapkalpošanās vīna bārs Rīgā, kur vīnu iespējams degustēt pat 50 ml tilpumā. Unikālā vīna izliešanas aparatūra piedāvā viesiem iespēju pašiem izvēlēties kādu no 60 vīniem, nodegustēt, nobaudīt vīnu glāzē vai iegādāties veselu pudeli.

Vēl viena būtiska nianse, kas vīna baudīšanu "Easy wine" padara patiešām vieglu, ir tāda, ka uzcenojums dzērieniem ir neliels.

Lai gan vīnu klāsts nav pašu gādāts un vīnu klāstā ir vairumtirgotāju piegādātie eksemplāri, sortiments ir gana daudzveidīgs un pārstāvēti dažādi stili un pasaules reģioni.

"Easy Wine" var arī paēst, ēdienkartē pārsvarā gan ir dažādas uzkodas un uzkodu plates, salāti (6.50 €), pastas (no 6 €) un deserti (no 5.50 €).Vīna bārs "Easy wine"

Audēju iela 4, Rīga

Tel. 26459034

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Inese 05.12.2015
Ļoti jauka vietiņa ar interesantu konceptu un ļoti laipnu apkalpošanu, prieks par šādām jaunām un cerīgām vietām Rīgā
Sanita 11.11.2015
Bija labi. Tiešām.
Vilis 23.10.2015
Vai tad vīnu ārpus mājas neiet dzert, ja gribas, lai tevi apkalpo, apčubina un arī iesaka?
Sers 23.10.2015
Lielveikalu vīnus var dzert mājās, bet ideja pati par sevi nav slikta! Tik man interesē, ka viņi tajā aparātā nodrošina katram vīnam vajadzīgo temperatūru?

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies