Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Pieprasīts zivju restorāns Rīgas centrā atvēris zivju bodi, jeb zivju diena katru dienu

Jaunais "Zivju Letes" veikals & Raw Bar ir loģisks turpinājums tāda paša nosaukuma restorānam, kas jau vairāk kā gadu veiksmīgi darbojas Dzirnavu ielā 41. Ideja par veikalu saimniekiem radusies, lai zivju un jūras velšu baudīšanu padarītu pieejamāku. Veikals Dzirnavu ielā 63 ir neliels, ieturēts līdzīgā stilā kā restorāns, arī cilvēki te strādā tie paši, kas restorānā.

Jaunais veikals & Raw Bar pēc savas būtības ir trīs vienā – divas vitrīnas: ar svaigām zivīm un jūras veltēm, kūpinātām zivīm, ikriem un citiem gardumiem; vīna veikals ar dažādu reģionu vīniem un Raw Bar ēšanas zona ar četriem galdiņiem baudīšanai uz vietas. Starp citu, veikala funkcija neaprobežojas tikai ar pārdošanu vien – personāls pastāstīs par katru no produktiem, ieteiks labākos gatavošanas veidus, palīdzēs piemeklēt garšvielas un, ja vajadzēs, arī izfilēs zivi, par to neprasot ne centa.


Ikdienā "Zivju Letes" veikalā var iegādāties svaigu tunci, mencu, lasi, doradu, jūras asari, foreli, buti, stori, svaigas mīdijas, jūras ķemmītes, garneles, dažādas gliemenes un austeres (arī nesezonā). "Deli" vitrīnas piedāvājumā ir jau gatavi delikatešu risinājumi, piemēram, sardīnes olīveļļā, kūpināta makrele, risoto ar astoņkāji vai gliemenes tomātu mērcē. Produktu sortiments lielākoties ir pastāvīgs, lai gan sezonas laikā veikals sola arī dienas lomus no pašmāju ūdeņiem.

Raw bārā uz vietas var nogaršot ēdienus no svaigiem "Zivju letes" produktiem - piedāvājumā ir pa kādai svaigai sevičei (no 5.50 €), karpačo, tartaram (laša tartars 6.50 €), divu - trīs veidu zivju sendvičiem (no 3.40 €) un šobrīd pasaulē pieprasītajiem havajiešu poke bowl (svaiga zivs, ko pasniedz ar rīsiem un dažādām piedevām). Raw bārā pieejama arī neliela glāžu vīnu izlase.


Zivju Letes veikals & Raw Bar
Dzirnavu iela 63, Rīga

Tel. 26474937

Darba laiks: 11:00 - 21:00

Svētdien: 12:00 - 19:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Ilze Sence 06.06.2019
Patika, ka pārdevēji smuki izgrieza fileju, iesaiņoja un vēl arī pakonsultēja.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies