Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Pareiza izmēra porcijas. Pareizs restorāns.

Dining.lv; Publicitātes foto


Rīgas restorāns „International” pierādījis, ka atrašanās vieta nav noteicošais, lai restorāns veiksmīgi darbotos, tas var būt pieprasīts arī nomaļākā pilsētas daļā bez gājēju plūsmas. Turklāt tik pieprasīts, ka ieteicama iepriekšēja rezervācija. Iemantojis atzītu slavu gardēžu aprindās, „International” ar gudru domu spēris nākamo soli, atverot vēl vienu restorānu. Koncepcija tā pati, interjers arī līdzīgs, tikai lokācija cita – Jūrmalā, Bulduros.

Ja ir būts Hospitāļu ielas restorānā, nav īpaši jāstāsta par „International” koncepciju, bet tiem kas nezina – porcijas šeit ir mazas, arī cenas zemākas - ar nolūku, lai klients varētu nogaršot vairākus dažādu nāciju ēdienus. Jāpiekrīt viņu pašu apzīmējumam - pareiza izmēra porcijas. Pareiza, ja neesat no tiem, kam patīk pierīties, tā vietā priekšroku dodat daudzveidīgām garšu niansēm un kvalitatīvam izpildījumam. Tāda kā sava veida alternatīva spāņu tapām vai grieķu mezēm.


Šis ir no tiem restorāniem, uz kuru jādodas vēl un vēl. Ik uz soļa jūtama viesmīlības profesionalitāte - perfekti sastādīta ēdienkarte, mūsdienīgs, zīmolam pakārtots interjers un noslīpēta apkalpošanas kvalitāte. Visi ēdieni ir līdz niansēm nostrādāti, vienalga ēdīsiet strausa fileju, buļļa vaigus vai jērgaļas romšteku. Lai gan negribas izcelt nevienu no ēdieniem, Rīgā baudītais liellopa velingtons (beef wellington) arī šeit ir izcili gards, arī jūras veltes un zivis ir pat ļoti baudāmas, un kā nu ne, ja „International” šefs ir Andrejs Šmatčenko, gardēžu vidū atzīts zivju un jūras velšu speciālists jau kopš Skonto zivju restorāna laikiem.

„International” noderēs, ja vēlaties atstāt iespaidu un apliecināt gardēža statusu, nodemonstrēt labu gaumi  vai vienkārši meklējat vietu kādai svinīgākai ēdienreizei. Šī būs laba alternatīva arī gadījumos, kad draugu kompānijā nevarat izšķirties par labu kādai konkrētai virtuvei – „International” ir latviešu, franču, krievu, Vidusjūras, Āzijas, Jaunzēlandes, Austrālijas un kādas tik vēl ne virtuves.Restorāns International

Vienības prospekts 6, Bulduri, Jūrmala

Tel. 67767735


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
InJan 14.03.2014
pareiza izmēra porcijas laikam nozīmē nepieēsties un justies labi. Bet latvietis jau tā nemāk ēst, viņam vajag pierīties un tas ir pats galvenais :)
interesē 10.03.2014
... ko īsti nozīmē "pareiza izmēra porcijas"?

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies