Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Nesteidzīga būšana La Kannā

Dining.lv; Publicitātes foto

Tērbatas ielas sākumgals jau labu laiku kā izveidojies par pieblīvētu un diezgan iecienītu kafejnīcu rajonu. Tam, kāds tas ir tagad, liels nopelns ir La Kannai, vienai no pirmajām kafejnīcām, kas uz apkārtējo kaimiņu fona izceļas ar oriģinālu vienkāršību un pilsētniecisku šarmu.

Starp citu, La Kanna bija viena no pirmajām vietām galvaspilsētā, kas aizsāka vēlās brokastošanas kustību, un dara to vēl joprojām. Stilistiski La kanna iemieso romantisku, nedaudz koķetīgu pilsētas gaisotni ar antīka paskata mēbelēm un siltiem toņiem krāsās. Vīnes stila kafejnīcas krēsli un apaļie galdi mudina uz laisku pasēdēšanu arī pēc maltītes. La kanna dzīvo līdzi pilsētas ritmam - no rītiem dominē enerģiska dinamika, pa dienu viegli pulsējoša noskaņa, bet vakarā toni nosaka absolūti relaksējoša kopā būšana. Galvenais šīs vietas pluss slēpjas atvērtajā un demokrātiskajā vidē bez noslēpumiem. Pavāri rosās turpat atklātajā virtuvē un, ja ir kas uz sirds, var droši ar viņiem aprunāties. Simpatizē arī bezceremoniālā, tajā pat laikā gādīgā apkalpošana.

Gruntīga pieēšanās šai vietai nepavisam nepiestāv un uz karbonādēm ar majonēzes rūtiņām te nav ko cerēt. Tikai nepārprotiet, La Kannā ēdamā ir daudz, taču tas viss pieejams gaumīgā un pārdomātā manierē. Uz La Kannu jāiet, ja kārojas šis tas no Itālijas zābaka jeb arī kaut kas sezonāls, jo ēdienos dominē sezonālas noskaņas un dažādu garšu sajaukumi.

Ja gribas ļauties pavāra iedvesmai un sezonalitātei, der izvēlēties kādu no sezonas ēdieniem, darba dienas vidū itin labi noderēs arī īpašie dienas ēdieni (divi ēdieni 6.50 €). Ēdienkarte kopumā atstāj vieglas un sabalansētas kulinārās gaumes iespaidu, arī cenas nav nevajadzīgi pārspīlētas. Spriediet paši – dažādu veidu brusketas – no 4.50 €, Cēzara salāti dažādās interpretācijās – 7.50 €, pastas no 6.90 €, otrie no 7.40 €, bet visi deserti – 5.50 €.

Savukārt brīvdienās La Kanna mudž no brančotājiem, jo no plkst. 10:00 iet vaļā vēlās brīvdienu brokastis, kad par 11.00 € vari ēst visu, kas acu priekšā, tik iegaumē, ka izēšanās ilgst līdz 15:00.Restorāns "La Kanna"

Tērbatas iela 5, Rīga

Tel. 67286867

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Olita 10.12.2015
ļoti silta un simpātiska vietiņa. Šad un tad es tur iegriežos, lai atgūtu enerģiju. Patīk gan aura, gan tas, kā tiek pasniegti ēdieni. Ļoti garšīgi salāti un laba kafija!
Esmeralda 29.11.2015
La Kannas brančs vēl joprojām ir manā Rīgas top saraksta augšgalā.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies