Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Melnie mūki jeb klasika ir dzīva

Dining.lv; Foto: Dining.lv

Rīgā nav daudz restorānu, kas durvis tur atvērtas gandrīz divdesmit gadus, un viens no nedaudzajiem ilgdzīvotājiem ir Vecrīgas "Melnie Mūki" - absolūta Rīgas restorānu klasika, kas ir pieprasīta arī šodien.

Kopš restorānu vada Mārcis Kalnišķis, tas turpina ieturēt savu stilu ar klasiska restorāna auru. Mūkiem nav nepieciešamas modernas interpretācijas, jo galvenā vērtība restorānā ir senie Vecrīgas mūri, kas burtiski piesūkušies ar stāstiem par agrākiem laikiem. 

Restorāna burvība slēpjas tajā, ka šeit neviens nemeklē pārsteidzošus jaunatklājumus, tā vietā priekšroku dod labi zināmiem ēdieniem kvalitatīvā izpildījumā. Šefpavārs Edgars Neija iet laikam līdzi, un viesiem galdā ceļ labāko, kas pieejams, tajā pašā laikā neaizmirst par gadu gadiem veidoto tēlu. Restorānā ir viss, ko var vēlēties - plaša un labi pazīstama Eiropas ēdienu izvēle, ko papildina rūpīga dzērienu atlase.Ja citviet pat pēc trim kārtām vēl jūtamas mazuma piegaršas pēdas, tad Mūkos jau ar diviem ēdieniem būs gana. Un, ja vēl patrāpās kāds gruntīgāks pamatēdiens, tad desertu var nākties lūgt iesaiņot līdzņemšanai. Vēl viens būtisks pluss - cenas, ņemot vērā kvalitāti un vietu, kurā restorāns atrodas, joprojām ir sakarīgas. Spriediet paši – dūmota sama fileja ar visām piedevām maksā 9.00 €, kārtīgs liellopa burgers – tikpat. Liela daļa pamatēdienu ir 10-12 € robežās.

Ja meklējat klasisku restorānu bez pretenzijām, "Melnie Mūki" būs laba ideja maltītei un tas vienlīdz labi noderēs gan gadījumos, kad pārņēmusi kāre pēc garšīgas klasikas, vai vienkārši reizēs, kad gribas sevi palutināt.

Restorāns "Melnie mūki"
Jāņa sēta 1, Rīga
Tel. 67215006, 29979729

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies