Ceturtdiena, 28. maijs Vilis un Vilhelms

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Laivu centrs restorāns - upmalas restorāns pilsētā

Dining.lv; Publicitātes foto

Šī restorāna aktualitāte jau gadiem slēpjas gan ārējā, gan iekšējā pievilcībā. Jahtu centrs un Daugavas krasts ar skaisto ainavu dara savu, līdz ar to nav iespējams izgāzties, ja kāds jāuzaicina uz restorānu.

Laivu centrs restorāns ir ar savu unikālo auru, vienlaikus tepat tuvu centram, bet prom no burzmas. Visapkārt tikai relaksēti ļaudis, kas restorānam piešķir krietnu laiskas atpūtas devu. Tieši mierpilnās gaisotnes dēļ restorāns iekļuvis ne vienā vien romantisko vietu sarakstā, bet vasaras mēnešos tas ir īpaši pieprasīts dažādu svinību norisēm.

Restorāns uz nelielās Zvirgzdu pussalas Krasta ielas sākumgalā (iepretim t/c Mols) dzīvo savu dzīvi un uz šejieni brauc tikai zinātāji, jo restorāns atrodas noslēgtā un apsargātā jahtu centra teritorijā un, lai tajā nokļūtu, pie ieejas jāzvana uz norādīto tālruņa numuru.

Vieta jau pati par sevi ir vilinoša un nav nekādas vajadzības restorāna zāli piebāzt ar nevajadzīgiem sīkumiem. Galvenais šeit ir un paliek skats pa logu un ainava visapkārt - tā tiešām ir gleznaina. No vienas puses upe, bet no otras - jahtu piestātne. Upe, saule un gaisīgais noskaņojums ātri vien ņem virsroku un, ja vien no virtuves ik pa brīdim neatplūstu ēdiena smarža, par ēšanu varētu pat aizmirst.


Šefpavārs ēdienkarti izveidojis pēc principa - tik skaistā vietā arī ēdienam jābūt patiešām baudāmam, tādēļ šefs piedāvā labi zināmus ēdienus radošā izpildījumā, sākot no brokastīm līdz elegantām vakariņām. Dienas vidū restorānā sarodas pusdienotāji, jo darba dienās spēkā ir pusdienu piedāvājumi (divi ēdieni un glāze vīna – 6.50 €).

Patiesībā, šī ir viena no vietām, kur maltīti prasās pēc iespējas pagarināt, tādēļ vērts apsvērt domu par vairākiem ēdieniem. Laivu centrs restorānam, jo īpaši vasarā, piestāv vieglas maltītes, tādēļ dažādi salāti, uzkodas, brusketas ar dažādām piedevām (ar vītināto šķiņķi, garnelēm u.c.) vai, teiksim, mīdijas matrožu gaumē (500 g – 9.90 €) būs tieši laikā. Gaisīgās noskaņas, kas te pavada, nebūt nenozīmē, ka Laivu centrs restorānā nevar kārtīgi paēst. Un kā vēl var – atliek tik izvēlēties no zivīm un dažādām jūras veltēm līdz pīles krūtiņai, steikam vai burgeram. Vienalga, ko ēdīsiet, garām aizšaut, būs grūti.

Ja garšo labi paēst un gribas "aizbraukt citur", tad šī pilnīgi noteikti ir ieteicama izvēle ne vien dzīves baudītājiem, bet arī cilvēkiem ar labu gaumi. Nenožēlosiet!


Laivu centrs restorāns
Krasta iela 5 (laivu centra teritorijā)
Tālrunis: 20008852
Darba laiki: 11:00 - 22:00


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Daile 19.07.2017
Esmu tur bijusi uz kāzām... nezinu kā ikdienā, bet svētkiem ļoti forša vieta.
Alla 17.07.2017
Skaists skats uz Daugavu un patīkami mierīga atmosfēra terasītē.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies