Pirmdiena, 6. aprīlis Zinta, Vīlips, Filips un Dzinta

Brīvdienu brokastis

Laba ziņa šefpavāra Ingmāra Ladiga pavārmākslas cienītājiem

Šefpavārs Ingmārs Ladigs plašākai publikai zināms kā “Mūsdienu Latvijas garša” uzvarētājs. Kopš aizvadītās vasaras Ingmāru var sastapt Pils laukumā, kur viņš apvienojies ar restorāna “Olive Oil” saimniekiem un izveidojis jaunu koncepciju zem nosaukuma “Aprika”.

“Aprika” ir mūsdienīgs restorāns, kur galvenais uzsvars likts uz aktuālu un godīgu ēdienu, kas top no augstvērtīgiem un visiem zināmiem produktiem. Ingmārs Ladigs ir šefpavārs ar spēcīgu mugurkaulu un jaunajā restorānā viņš pauž daudzu gadu laikā nobriedušo pārliecību, ka latvietim (ne tikai) jāēd viss, kas pašu mājās dabūjams, vienalga, ārā saule vai sniegs. Tieši šī iemesla dēļ ēdienkartē bez a la kartes ir arī mainīgais piedāvājums ar dažādiem sezonas labumiem. Galvenais uzstādījums - godīgs, kvalitatīvs un cenai atbilstošs ēdiens, kas mūsdienu apstākļos nav mazsvarīgi.

Starp citu, rudens restorānu nedēļas laikā (“Aprika” nepiedalās projektā) no 9. oktobra restorānā spēkā būs īpašs rudens ražas degustācijas piedāvājums (piecās kārtās, iepriekš rezervējot galdiņu), - laba ideja pirmajam randiņam.


Šobrīd par jauno restorānu ir ļoti liela interese, tādēļ, pirms doties vakariņās, ieteicams vismaz dienu iepriekš rezervēt galdiņu.


Restorāns "Aprika"

Pils laukums 4-3, Rīga

Tel. 29533523


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Sintija Zāne 27.12.2018
Paldies par gardajām vakariņām!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies