Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Kuldīgā trīs jauni restorāni

Teksts: Dining.lv; Publicitātes foto

Kurzemes pērle Kuldīga šo vasaru pavada ar trim jauniem restorāniem – „Bangert’s”, „Goldingen room” un „Jēkaba sēta”. Kuldīgas pilsētas sauklis ir – "pilsēta ar dvēseli", un arī jaunie restorāni pilsētā veidoti ar šādu pieeju.


Bangert’s„Bangert’s” ir viena no visjaunākajām atpūtas vietām Kuldīgā un tas atrodas pašā Ventas krastā, blakus pilsētas atpūtas parkam. Jaunais restorāns nosaukts par godu kapteinim Bangertam, kurš, kā vēsta leģenda, savai līgavai no Parīzes atvedis māju un uzcēlis to pie pašas rumbas. Restorāns veidots kā Bangerta rezidence – ar antikvariāta mēbelēm un senatīgu auru. No balkona terases paveras lielisks skats uz Ventas rumbu un ķieģeļu tiltu.

Restorāna šefpavārs Aigars Sīlis, dzimis kuldīdznieks, taču pavāra pieredzi krājis dažādos Rīgas restorānos, tagad atgriezies dzimtajā pilsētā un saviem apmeklētājiem klasiskus Eiropas virtuves ēdienus un sezonālus pašmāju labumus. Cenas restorānā pieņemamas – uzkodas - no 4.90 € (lapu salāti ar fetas sieru, svaigiem sezonas dārzeņiem, olīvām un pesto mērci), zupas – no 3.50 € (Aukstā avokado zupa), pamatēdieni - no 6 € (grilēta vista) un deserti - no 4.50 €.

Bangert’s
Pils iela 1
Tel. 29125228


Goldingen room„Goldingen room” ir pavisam svaigs un mājīgs itāliešu virtuves restorāns pašā pilsētas sirdī – Rātslaukumā. No restorāna paveras skats uz senatnīgo pilsētu, vasaras laikā darbojas arī terase. Restorāns veidots pieprasītā industriāli romantiskā manierē, ar senatnīgu noskaņu. Oriģināli koka galdi, dažāda stila minimālisma mēbeles, atsegtas sienas un dabīgas krāsas mudina uzturēties ilgāk.

Restorāns piedāvā autentiskasNeapoles stila picas (no 4.50 €), kas tapušas no īpašiem Neapoles miltiem un lēni raudzētas picu mīklas. Bez picām pieejama arī pietiekami plaša a la carte ēdienkarte ar pārdomātu Eiropas virtuves ēdienu izvēli.

Goldingen Room
Baznīcas iela 2-2
Tel. 63320721


Jēkaba sētaSavukārt restorāns „Jēkaba sēta” atrodas uz pilsētas galvenās gājēju ielas tāda paša nosaukuma viesnīcā. Tas ir klasisks restorāns ar kamīnu, kurā senatnīgā pilsētas aura apvienota ar mūsdienu interjera niansēm. 

Restorāns piemērots gan lietišķai maltītei, gan vakariņām divatā. Restorāna šefpavārs piedāvā klasisku ēdienkarti ar pieprasītiem ēdieniem, piemēram, ķiploku sviestā ceptas tīģergarneles (15.80 €) un cūkgaļas karbonādi  ar sēņu mērci (6.80 €).

Jēkaba sēta
Liepājas iela 36
Tel. 28631122


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies