Trešdiena, 8. jūlijs Antra, Adele un Ada

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Jaunā vecā Dzirnavu ielas Zivju lete

Par jaunu gluži Dzirnavu ielas “Zivju leti” dēvēt nevar, jo restorāns pirms vairāk kā gada jau darbojās otrā ielas galā. Šo drīzāk būtu jāuztver kā loģisku turpinājumu, tikai plašākās telpās.

Ja jāraksturo lakoniski, tad “Zivju lete” ir stilīgs pilsētas restorāns. “Lete” nosaukumā kādu var samulsināt, radot iespaidu, ka zivis jāizvēlas no letes, tomēr nebūt tā nav, jo viesmīļi apkalpo pie galdiņiem. Interjers, piesaistot vietējos amatniekus un māksliniekus, radīts pašu spēkiem, un tas izdevies patiešām gaumīgs - ar jūtamu vintage noskaņu un minimālismu mēbelēs. Mēbeļu meistars, starp citu, ir Verners Kalacis, kurš mēbeles darinājis ne vienam vien Rīgas restorānam.

Kā jau to varēja gaidīt, parādi ēdienkartē diriģē jūras velšu bestselleri, saglabāti arī pieprasītākie ēdieni no iepriekšējā restorāna. Izvēle kopumā pašpietiekama – vairāku veidu tartari (arī ar langustīnu un melnajiem ikriem), mīdijas dažādās mērcēs, zivju zupas, fish & chips, omāra sendvičs, austeres, Niçoise salāti, grilēts astoņkājis, surf & turf (steiks ar garnelēm) un kas tik vēl ne. Bez importa lomiem ir arī šis tas no vietējā kolorīta – nēģi želejā, reņģes, ķilavmaizītes un marinēta siļķe.


Skaidrs, ka omāri un astoņkāji nebūt nav no lētajiem priekiem, tomēr cenas “Zivju letē” saglabātas saprāta robežās, un, ja labi grib, paēst var arī par 10 - 15 €. Ja būsiet divatā, pudele atvēsināta baltvīna un jūras velšu sautējums diviem (23 €) būs tieši laikā! Un, jā – viņiem ir arī deserti.

Lai arī jūras delikateses pašas par sevi paģēr smalku apiešanos, šī nebūt nav vieta, uz kuru doties ar pretenzijām uz augsto kulināriju. Tā vietā labāk noskaņoties uz demokrātiskām garšu izpriecām mūsdienīgā pilsētas gaisotnē. Personāls - rosīgs un laipns, gaisā jūtama jauniem restorāniem tipiskā enerģija un vēlme kļūt labākiem ar katru dienu. Īsāk sakot, vieta ar potenciālu.Restorāns "Zivju lete"

Dzirnavu iela 41, Rīga

Tel. 20291653

Darba laiks: 12:00 - 23:00

Piektdien, sestdien: 12:00 - 00:00
Svētdien: 12:00 - 22:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Hugo 08.10.2019
Man ļoti patika, stils ieturēts tāds kā vecajā eiropā - Beļģijā un Francijā, fish & Chips bija izcils, menca kusa uz mēles. Vakariņas uz diviem ap 30.00 eiro, nav baigi pa velti, bet nav arī dārgi, Tallinā par to pašu būtu kādi 50.00 eiro. Lai veicas kolektīvam.
Mēs divatā 20.05.2019
Vieta stilīga, tas gan, bet ilgi bija jāgaida un vīnu sajauca.
Saule 25.07.2018
Labs stils, kur patīkami uzturēties. Apkalpošana vēl jāpieslīpē, bet paēst var tīri sakarīgi.
Fodo 11.06.2018
Pagājušajā nedēļā vēl vismaz nebija.
Aigars 31.05.2018
Kāds var pateikt vai pusdienas tur arī ir?
kliente 28.05.2018
Laba vieta ar smuku interjeru. Garšīgi Cēzarsalāti
Inguna 25.05.2018
Ēdiens - 8, apkalpošana - 7, stils - 9, atmosfēra - 9. Iešu vēl.
Santa L. 23.05.2018
Apkalpošanai vēl jāieskrienas, bet kopumā patika. Gribētos vairāk vietējās zivis.
Aicis 23.05.2018
Fiš un čips vnk bomba! Ļoti garšīgi!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies