Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Izklaide uz jumta - Terrace Riga

Dining.lv; Publicitātes foto

Jau savulaik pirms atvēršanas „Terrace Riga” uz „Galleria Riga” jumta sakūla pamatīgu intrigu, solot ietilpīgāko jumta terasi visā Baltijā. Dažu gadu laikā iespaidīgā jumta terase izveidota par vienu no vasaras sezonas izklaides naglām Rīgā un šodien tā ir iecienīta rīdzinieku un pilsētas viesu relaksācijas vieta.

„Terrace Riga” formula ir pavisam vienkārša - skaistais panorāmas skats no terases, dzērieni pēc sirds patikas un pieprasītu ēdienu piedāvājums ir viss, kas atpūtu alkstošam pilsonim vajadzīgs. Apjomi uz jumta ir tik tiešām vērā ņemami, skaties uz kuru pusi gribi, visur apkārt bāri un galdiņi. Vietas pie galdiem „Terrace Riga” var pielāgot noskaņojumam -– ja gribas laiskoties, noderēs dīvāniņi un zviļņi, bet, ja gribat ēst, ieņemiet vietas pie ēdamgaldiem.


Kokteiļu kartes prezentē mūsdienīga kokteiļbāra koncepciju un tajās iekļauti gan pieprasīti sajaukumi, gan arī eksotiski noskaņoti dzērieni. Arī ēdienkartē dažādas iespējas, cenas - nedaudz virs vidējā, taču nedrīkst aizmirst, kur atrodies.

Terrace Riga ir ļoti iecienīta pre-party vieta un daudzi to iecienījuši gan darba dienu vakaros, gan nedēļas beigās, kad uz jumta terases notiek dažādi gan dzīvās mūzikas, gan dīdžeju pasākumi.


Terrace Riga
Dzirnavu iela 67 (Galleria Riga jumts)

Tel. 67288099

Darba laiks: 10:00 - 23:00
Piektdien, sestdien: 10:00 - 01:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Iluta 09.05.2016
Skats jau pasakaini labs, saulainā laikā vispār bomba. Bet tās cenas gan varēja būt zemākas.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies