Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Home cafe - laba izvēle nost no burzmas

Dining.lv; Publicitātes foto

Atbilstošāku nosaukumu kā "Home cafe" Skanstes virsotņu restorānam (pāris minūšu gājienā no Arēnas Rīga) grūti iztēloties. Pirmkārt, dēļ atrašanās vietas starp daudzstāvu dzīvojamiem namiem, otrkārt dēļ satura – jo "Home cafe" ir daudz vairāk par pliku vietu, kur vienkārši aiziet apmierināt fizioloģisku kairinājumu, ja slinkums pašiem pie kastroļiem stāvēt.

"Home cafe", lai gan atrodas nost no ierastajām trasēm, ir vērā ņemama alternatīva, ja meklējat vietu ar labu ēdienu, mūsdienīgu vidi un gādīgu apkalpošanu. Vieta pati par sevi stilīga un uz daudzstāvu jaunceltņu fona izceļas ar savu individualitāti. Interjerā galvenā loma plašajiem logiem, pati telpa askētiska, bet modernās minimālisma mēbeles pilda pamata funkciju – galvenais, lai būtu ērti.

Saturiski "Home Cafe" ir absolūts pretstats askētiskajam interjeram – piedāvājums mudž no visa kā. Ieejot restorānā, acu priekšā uzreiz ir vitrīnas piedāvājums ar svaigiem salātiem, kūkām un smalkmaizītēm, uz tāfeles turpat visādas dzērienu opcijas, picas un kas tik vēl ne. "Home cafe" pielāgojas dienas stundai aiz loga - rīts sākas ar brokastīm (tās te var dabūt no 09:00 līdz 12:00), tālāk seko pusdienas ar bufetes ēdieniem un dienas piedāvājumu, bet pievakarē stafeti pamazām sāk pārņemt vakariņu noskaņa.


A la karte darbojas visu dienu un tajā var atrast daudz dažādas iespējas. Izvēle tiešām daudzveidīga – no dažādu veidu uzkodu platēm un klasikas (laša tartars, grieķu salāti, liellopa burgers utt.) līdz picām, pastām un vācu dažādu veidu flammkuchen (Vācijā populārs picai līdzīgs mīklas izstrādājums ar ļoti plānu pamatni). Starp citu, vakaros pēc septiņiem, ēdienus no "Home cafe" īpašā piedāvājuma gatavo viesu acu priekšā.

Cenas? Atbilstošas kvalitātei un servisam - paēst var arī par septiņiem eiro, bet, ja vēlaties pilvērtīgas vakariņas ar vīnu, tad uz diviem jārēķinās ar trīsdesmit eiro un uz augšu. Sasummējot feino apkalpošanu, plašo ēdienu klāstu un atmosfēru, "Home cafe" būs laba ideja, ja meklējat vietu nost no burzmas, vai arī vēlaties uzņemt garšas pirms vai pēc koncerta Arēnā.

p.s. pilsētā runā, ka Home cafe ir viens no labākajiem brančiem visā pilsētā (15.00 EUR ar cenā iekļautiem dzērieniem).


Restorāns "Home cafe"

Grostonas iela 21, Rīga

Tel. 67745995

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Made 19.12.2016
Laba vieta, kur aizbraukt pabrančot. Cena normāla un izvēle ēdieniem liela. Bērni arī tur labi jūtas.
Maldis 17.11.2016
Šad un tad pieskrienu paēst, jo nav dārgi un meitenes feini apkalpo.
Nata 15.11.2016
Garšīgas picas tur.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies