Piektdiena, 21. februāris Eleonora un Ariadne

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Gastronomiskās izpriecas Ziedoņdārza Paviljonā

Pēc “Paviljona Ziedoņdārzs” atjaunošanas pilsētā atmodusies ne vien vēsturiska pirmās brīvvalsts ēka, bet sarosījušies arī paši rīdzinieki, kas skaisto pilsētas parku iecienījuši dažādām izklaidēm. Izrādās, ka romantiskā dārza kafejnīca atvērta cauru gadu un tajā regulāri norit dzīvās mūzikas vakari.

Lai arī gastronomiskās pamatvērtības šeit godā celtas ne mazāk kā vēsturiskais šarms, šis nebūt nav smalkuma restorāns (un labi, ka tā!). Tas radīts ar vīziju par gaumīgu kopā būšanu absolūti demokrātiskā un nepiespiestā vidē. Ar uzsvaru uz saturu.

Kas attiecas uz ēšanu, tad ļoti simpātiska šķiet viņu vēlme viesiem galdā celt to, kas patiešām garšo. Trīs veidu zupas, pastas, salāti, voki, lasis, tuncis, burgers, ribiņas, cālis, cūkgaļa un steiks. Viss skaidri saprotams un nesamocīts. Cenas – vidusmēra, ja būsiet uz a la karti un ēdīsiet vismaz divās kārtās, tad ar kādiem piecpadsmit divdesmit eiro vienam jārēķinās (pusdienu piedāvājuma komplekts ir lētāks – 7.00 €). Šai vietai piestāv laiskošanās un knakstīšanās ap visādiem gardumiem, līdz ar to starts ar uzkodām ir visnotaļ ieteicams. Piemēram, ar brusketām vai siera antipasti… ar vīnu, saprotams. Domājot par maltītes turpinājumu, ņemiet vērā, ka viņu melnais saldējums (6.50 €) sasniedzis visas apkaimes dižpārdokļa statusu, un prom bez tā dodas vien retais.


Starp citu, viņi ieviesuši jaunu terminu – garvakariņas. Tas ir lielisks risinājums piektdienas vakaram, kad darba nedēļa tiktāl piebeigusi, ka pašiem gatavot vairs nepietiek jaudas, vai arī vienkārši gribas pavakariņot kopā ar draugiem. Samaksājot 18.00 €, viesu rīcībā ir vakariņu bufetes galds ar uzkodām, siltajiem un desertiem, turklāt cenā ir arī glāze vīna. Garēšana turpinās arī svētdienas garbrokastīs, kad vēlo brokastu laikā no 11:00 līdz 16:00 spēkā ir brokastu bufetes piedāvājums (brokastu galds un kafija 13.00 €).

“Paviljons Ziedoņdārzs” ir viens no Rīgas centra apslēptajiem dārgumiem ar burvīgu parka ainavu un strūklaku. Īpaši vasarā, kad visapkārt zied un terasē balsis čalo līdz pat vēlam vakaram. Šī vieta vienlīdz labi noderēs pusdienām, vakariņām, brīvdienu brokastīm, kafijas pauzei vai pēcdarba sarunām pie vīna glāzes (ok, divām).Paviljons Ziedoņdārzs

A. Čaka iela 100, Rīga

Tel. 24844627


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Supe 02.04.2018
Teikšu godīgi - biju patīkami pārsteigts par sakarīgo kvalitāti.
Eduards 12.03.2018
Forša vieta, kur mūziku paklausīties.
Tornis 22.02.2018
Bijām tur uz pusdienām pirms pāris dienām. Tomātu zupiņa ļoti laba, vispār tīri neko. Un ilgi nebija jāgaida.
Anna 21.02.2018
Ļoti jauka un patīkama vieta, mājīga, garšīgi ēdieni un dzērieni, skaista vieta, skaistā parkā, iesaku! :)
Zane 16.02.2018
Viena no lieliskākajām vietām Rīgā gan vasarā, gan ziemā. Ēdieni ir nenormāli garšīgi, orģināli un par ļoti pieejamām cenām. Sajūta kā mājās! Arī kafija līdzi ņemšanai, bērnu stūrītis un krāsojamās grāmatiņas, kas man, kā māmiņai, šķiet lieliski! Iesaku!
Meija 14.02.2018
Tas piektdienas vakara piedāvājums ir kaut kas ļoti līdzīgs brančam, tikai vakarā. Var kārtīgi paēst, un arī vīnu foršā kompānijā iedzert.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies