Svētdiena, 9. augusts Madara un Genoveva

Brīvdienu brokastis

Gardā eksotika arī Pārdaugavā

Dining.lv; Publicitātes foto

Iecienītā eksotisko garšu ēstuve "Stock Pot" beidzot realizējusi daudzu studentu (ne tikai) vēlmi, un Pārdaugavā netālu no Rīgas Stradiņa universitātes atvērusi filiāli "Stock Pot Too".

Sekojot pašiem sev, interjers arī jaunajā "Stock Pot Too" veidots bez pārmērībām - bezgala vienkāršs un gaišs. Galvenais te ir un būs ēdiens, tādēļ radīta vienkārša aura ar uzsvaru uz atklāto virtuvi.

Abi Stokpoti mūk no garlaicības, un garšu eksotika ir šīs vietas ikdiena, ko viesi Ģertrūdes ielā novērtējuši jau piecus gadus. Harizmātisko saimnieku Ričarda un Lindas ēdieni rodas no dažādiem ceļojumu un garšu iespaidiem, tādēļ ēdienkartē vienlīdz labi sadzīvo gan Taizemes un Gruzijas, gan Meksikas un Marokas garšas.

Linda un Ričards ir pārliecināti, ka nevar ēst visu laiku vienu un to pašu, tādēļ katrai dienai ir sava ēdienkarte. Tas nozīmē, ka ēdiens ir svaigs un patiešām tikko gatavots. Izvēle nav plaša, toties pārdomāta – ir opcijas gan gaļēdājiem, gan veģetāriešiem un vegāniem. Porcijas – pietiekamas (iespējams izvēlēties arī pusporciju), cenas – ņemot vērā kvalitāti, patiešām demokrātiskas. Labi paēst var par sešiem septiņiem eiro (arī lētāk). Bet, ja tomēr maltīti Stokpotā nevarat iedomāties bez Lindas vai Ričarda virtuvē, tad lielākas iespējas viņus sastapt joprojām būs Ģertrūdes ielā.


Stock Pot Too
Rīga, Dzirciema iela 27a
Tel. 27276289
Atvērts darba dienās: 11:00 – 18:00


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Baiba 20.03.2017
Lieliskākā vieta blakus RSU. Tikpat garšīgi kā centrā. Droši ejiet!
Nestudents 15.03.2017
Beidzot! Super!!!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies