Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Fotogalerija: Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā 2015 apbalvošana

Dining.lv; Foto: Juris Zīģelis


Jau ziņots, ka 13. janvārī Aldara alus muzejā tika paziņoti un apbalvoti "Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā 2015", kurus pirmo reizi vērtēja tikai kompetentu šefpavāru žūrija no ārvalstīm


Trešo gadu pēc kārtas labākā restorāna titulu ieguvis restorāns "Vincents", otrajā vietā ierindojies "Bibliotēka No.1 restorāns", bet godpilno trešo vietu ieņem restorāns "Muusu". Baudot "Aldara" alu, "Ekselence" saldējuma desertus un restorāna "Eksports" sarūpētās uzkodas, apbalvošanas ceremonijā "Aldara muzejā" tika paziņoti arī vairāku speciālbalvu ieguvēji - "Live Rīga labākā jaunā restorāna 2015" titulu ieguvis restorāns "3", bet labākā deserta balvu "Ekselence labākais deserts 2015", tāpat kā pērn, ieguva restorāns "Vincents".


Restorāns "MUUSU" ieguva divas specpalvas - "Aldara specbalvu" par straujāko lēcienu, kā arī žurnāla "Pastaiga" atzinības balvu kā šāgada Latvijas labāko restorānu topa lielākajai sensācijai, kuru kaldinājis šefpavārs Kaspars Jansons, pierādot, ka, tikai cienot un lolojot produktu, rodas īsts un patiess ēdiens.


Savu specbalvu pasniedza arī Jānis Vanags no "airBaltic" - to saņēma restorāns "Goldingen Room" par augstāko reģionu restorāna lidojumu.


Pilnu "Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā 2015" sarakstu varat apskatīt šeit!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies