Ceturtdiena, 21. novembris Zeltīte un Andis

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Foto: Vecrīgā atklāta vācu vinotēka

Dining.lv;  Foto: facebook.com/flam.lv


Zīmīgi izraudzītā adresē Riharda Vāgnera ielā 6, blakus namam, kurā savulaik dzīvoja slavenais vācu komponists, darbu sākusi jauna vācu vinotēka "Fläm". Tās koncepcija balstīta uz kvalitatīviem vācu vīniem un tradicionālajiem Еlzasas degošajiem pīrāgiem jeb Flammkuchen.


Jaunajā vācu vinotēkā uzstādīta vīnu dozēšanas sistēma, kas viesiem sniedz iespēju pašiem izvēlēties gan vīnu, gan tilpumu. Savukārt ēdienkartē fokuss uz gardajiem Elzasas Flammkuchen dažādās variācijās (no 5.60 €) - pieejami gan klasiskie ar bekonu, gan ar zivīm, veģetārie un arī itāļu gaumē. Bez degošajiem pīrāgiem ēdienkartē ir arī dažādas uzkodu plates (gaļas – no 4.80 €, siera no 4.20 €, zivju no 5.60 €) un jūras veltes (mīdijas, garneles).


Darba dienās spēkā ir arī pusdienu piedāvājumi.


"Fläm"

R. Vāgnera 6, Rīga

Tel. 67806575

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Skarbi 19.10.2017
kafija Juri ir visur :)
Anna 11.10.2017
Man laimējas iepazīt šo vietu pašā pirmajā atklāšanas dienā, kad ēdienkartei bija 50% atlaide! Man viss ļoti iepatikās, laikam arī draudzīgo cenu un atmosfēras dēļ, viss ir jauns, kraukšķīgs, viesmīļi un bārmenis bija ļoti laipni un vispār man ļoti patīk tieši Elzasas reģiona vīni. Man pašai Strasbūrā dzīvo bērnības draudzene, tāpēc es jau kādas 5 reizes biju pie viņas ciemos un ļoti baudu gan vīnu, gan kiru ( tāds vīns ar sīrupu), ko pie mums Latvijā bieži kur nesastapt! Tāpēc vinotēka ir domāta īsteniem gardēžiem. Man pašai ideālā kombinācija bija šīs vīns: http://www.vynoteka.lv/weinhaus-jakob-faber-pfalz-vynas ar bekonas Flamkūku. Visiem iesaku!
Juris 10.10.2017
Kafija tiek piedāvāta menu?
Ina 29.09.2017
Flamkūka ar bekonu bija garšīga, tie glāžu vīni gan varēja būt plašākā izvēlē.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Īpašā novembra ēdienkarte Čarlstonā

Īpašā novembra ēdienkarte Čarlstonā

Restorāna "Čarlstons" komanda sarū ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies