Svētdiena, 9. augusts Madara un Genoveva

Brīvdienu brokastis

Foto: Sky & More otrajā stāvā atvērta jauna Cup & Cino kafejnīca

Dining.lv; Publicitātes foto

Kafejnīcu tīkls "Cup & Cino" uzņēmis apgriezienus un pavisam nesen "Sky & More" otrajā stāvā atvēris jaunu kafejnīcu ar kvalitatīvu kafiju, garšīgiem ēdieniem un mierpilnu lounge atmosfēru, kas mūsdienu pilsētniekam nepieciešama, pat, ja atrodies lielveikalā.

Viesu aptekalēšana "Cup & Cino" ir draudzīga un smaidīga, un gādīgās meitenes uzrunā uzreiz, kolīdz esi iekšā. Laipni un patīkami. Jaunais "Cup & Cino" veidots mūsdienīgi askētiskā manierē ar ērtām un modernām mēbelēm un gaumīgu stilu sajaukumu. Galdi norobežoti, lai viesi viens otram netraucē. Aiz bāra uz tāfeles dienas piedāvājums, vienā no zāles sāniem arī atklātā virtuve, uzreiz skaidrs, ka kafejnīcā var paēst.


Primāri "Cup & Cino" ir kafejnīca (ar vairākām lokācijām pilsētā, starp citu), bet, kas attiecas uz ēšanu, tad i/c "Sky & More" otrā stāva kafejnīca dienu sāk ar brokastīm, ko pasniedz no 09:00 līdz 12:00 (brīvdienās līdz 14:00), piedāvājumā kruasāni, olas, putras, pankūkas un kas tik vēl ne. Tālāk seko pusdienu piedāvājums (no 4.50 €).

Ēdienkarte piedāvā daudz iespēju dažādām gaumēm – ir gan visur pieprasītā mūsdienu klasika (cēzara salāti, burgeri, pastas, steiki utt.), gan arī pa kādam konservatīvam, toties tiešām kvalitatīvi nostrādātam bestselleram ar soļanku, kotletēm un strogonovu ierindā. Jāpiebilst, ka, piemēram, kotletēs tiek izmantota bioloģiski audzētu un ar zaļu zāli barotu Hereford sķirnes liellopu gaļa. Porcijas – pietiekamas, bet kvalitāte pārspēj lielveikalos pieredzēto – te tiešām ir garšīgi. Cenas? Salātiem no 4.30 €, otrajiem no 5.90 €, saldajiem no 2.00 €.Kafejnīca "Cup & Cino"

i/c Sky & More, 2. stāvā

Duntes iela 19a, Rīga

Tel. 27305750

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
VH 21.11.2016
Nebija ne vainas, paēst varēja ātri un garšīgi. Es ēdu burgeru un porcija bija liela..

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies