Svētdiena, 9. augusts Madara un Genoveva

Brīvdienu brokastis

Foto: Jomas ielā atvērts jauns jumta stāva restorāns

Dining.lv; Publicitātes foto

Jūlija nogalē Jūrmalā tirdzniecības centra "Korso" augšstāvā durvis vēris jauns restorāns – "Roof Bar B-Q & Music". Nosaukums lakoniski apzīmē jaunās izklaides vietas būtību – tas ir gaumīgs bārbekjū restorāns uz jumta ar muzikālu noti.

Neraugoties uz to, ka  restorāns izveidots tirdzniecības centra augšstāvā, atmosfēra tajā ir unikāla un Jūrmalai netipiska. Veiksmīgais interjera risinājums ar plašajiem logiem un telpaugiem veido dzīvespriecīgu gaisotni, kas patiks gaumīga stila piekritējiem. Viesojoties restorānā noteikti pamanīsiet, ka daudz vērības vērsts tieši uz sīkumiem un detaļām.

Ēdienkartes pamatā ir ēdieni, kas gatavoti uz dzīvas uguns īpašā grilā. Piedāvājums gana daudzveidīgs - Bufalo vistas krūtiņa, liellopa vai cūkgaļas ribiņas, steiki, jēra kāja, cūkas pavēdere u.c. Gaļēdāji saturieties, - "Roof Bar B-Q & Music" ir īpašs all you can eat jeb ēd, cik gribi piedāvājums – par 21 € tiksiet pie kārtīgas grilētas liellopa muguras daļas steika porcijas ar jaunajiem kartupeļiem un grila salātiem piedevās.Bez gaļas restorānā varēsiet nobaudīt arī zivis un jūras veltes, dažādus salātus, zupas, burgerus, uzkodas un desertus. Izvēle – pietiekama, cenas – demokrātiskas. Spriediet paši: vistu pusspārniņi Teksasas mērcē (6 gab) – 4.20 €, cūkgaļas ribiņas alus marinādē (6 gab.) – 9.80 €, mencas fish & chips – 8.80 €, liellopa burgers – 6.80 €.

Ja meklējat svaigu un oriģinālu ideju autentiskai maltītei, Jomas ielas 37. nama jumta stāvs noteikti ir ieteicama izvēle… dēļ stila, ēdiena, kokteiļiem un attieksmes.Restorāns Roof B-Q & Music

Jomas iela 37 (t/c Korso, 3. stāvā), Jūrmala

Tel. 27778867


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Klients 18.09.2017
Jā, vari prasīt vēl. Tikai piedevas nē.
Robis 20.08.2017
Interesē kā tieši tas all you can eat piedāvājums darbojas? Man atnes steiku un varu prasīt vēl ja gribu?
No Rīgas 16.08.2017
Šis ir viens no labākajiem jaunajiem konceptiem. Ar nevainojamu stilu un uz oglēm ceptu gaļu + laba alus izvēle un sakarīgas cenas. Šis solās būt mans absolūts top must Jūrmalā!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies