Pirmdiena, 6. aprīlis Zinta, Vīlips, Filips un Dzinta

Brīvdienu brokastis

Foto: ģimenes restorāns Hercogs arī Mežaparkā

Dining.lv; Publicitātes foto


Mežaparkā, vienas tramvaja pieturas attālumā no Zooloģiskā dārza darbojas jauns ģimenes restorāns “Hercogs”. Mājīgais restorāns veidots atbilstoši Mežaparka vēsturiskajai aurai, domājot arī par mazajiem apmeklētājiem.


Šis ir trešais zīmola “Hercogs” restorāns, ģimenes restorāna koncepts sevi jau pierādījis Mārupē un Ķīpsalā. Restorānu tīkla vadītājs, pavārs Andris Rūmītis stāsta: “Zinājām, ka Mežaparkā trūkst vietu, kur garšīgi un jaukā atmosfērā paēst, tādēļ atsaucāmies aicinājumam pārveidot iecienīto konditoreju Gustavs Ādolfs un paplašināt telpas, pievienojot ģimenes restorānu. Mežaparka iedzīvotāji ir prasīgi pret ēdienu kvalitāti un mūsu viesi nevēlas nekādus kompromisus. Hercoga ēdienkarte ir saprotama ģimenēm ar bērniem, tajā pašā laikā ēdiens tiek gatavots un servēts atbilstoši mūsdienu Eiropas restorānu tendencēm un “ar odziņu””.


Siltajā laikā restorāna viesi var baudīt simtgadīgu koku paēnu, pusdienojot vai vakariņojot terasē, kur uz grila tiek gatavoti īpaši ēdieni – burgeri, kebabi un sulīgas ribiņas, kā arī veselas ceptas zivis.Ja maltītei atvēlēts mazāk laika, tad jāiegriežas Hercoga konditorejā, kur tiek piedāvātas uz vietas ceptas smalkmaizītes un kūkas, kā arī salāti un deserti. Un kur nu bez izslavētās Hercoga kafijas! Pavisam steidzīgie var savas pusdienas iegadāties līdzņemšanai – salātus, tortiljas vai sviestmaizes.


Restorāns Hercogs

Kokneses prospekts 13A, Rīga

Tel. 67518679

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies