Trešdiena, 8. jūlijs Antra, Adele un Ada

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Foto: Andrejostas Muusu Terase ar sezonālu pietāti un radošu izdomu

Dining.lv; Foto: Anete Rūķe

Jaunais Andrejostas restorāns "Muusu Terase" ir gardēžu aprindās labi zināmā "Muusu" jaunākā māsa. Lai gan apzīmējums "terase" vilina uz domām par saulainu izklaidi, pārbūves darbi Andrejostas jahtklubā veikti gana nopietni, lai viesus restorānā varētu uzņemt arī aukstajos gada mēnešos.

Restorāna interjers ieturēts dzidros tirkīza toņos, atsevišķi nodalīta arī banketu zāle. Netipiskais bāra risinājums ar pazeminātu bāra leti un krāšņiem telpaugiem rada omulīgas viesistabas noskaņu. No restorāna un vasaras terases paveras lielisks skats uz jahtu piestātni, īpaši skaisti šeit ir vasaras vakaros, kad debesis iekrāsojas mīlas krāsās.

Kaspars Jansons noteikti nav vienīgais šefpavārs, kurš labprāt spētu atrasties vairākās vietās vienlaicīgi, bet, kamēr Einšteina teorija ir tikai teorija, Kaspars ar vienu kāju ir Andrejsalā, bet ar otru Vecrīgā. Jaunajā "Muusu Terasē" viņš tandēmā ar grila meistaru Juri Latišenoku ieviesuši bez kārtu ēdienkartes koncepciju. Kādam tas var šķist mulsinoši un pat utopiski, bet "Muusu Terasē" visi ēdieni ir vienādās proporcijās - ar nolūku viesus mudināt pievērsties saturam un nogaršot vairāk.


Ēdienkarte ir ar šefam Jansonam raksturīgu sezonālu pietāti un radošu izdomu - labi zināmu produktu salikumus viņš papildina ar jaunradi un oriģinālām niansēm. Šai vietai piestāv sezonalitāte un vieglums, tādēļ ēdieni garšu ziņā ir askētiskāki. Tie neatstāj smagnēju iespaidu, un pat uz oglēm gatavotie steiki "Muusu Terases" versijā izrādās viegli un gaistoši.

Ēdienu piedāvājums sadalīts četros pamata blokos – veģetārie, gaļa, zivis un deserti, izvēle kopumā plaša un garšu ziņā daudzveidīga. Grozies kā gribi, izvēlēties nav viegli. Cenas zemākas kā Vecrīgas restorānā - veģetārie ēdieni: 5,00 € - 9,00 €, gaļa un zivis: 7,00 € – 16,00 €, deserti: 5,00 € – 9,00 €. Taisnības labad jāpiebilst, ka, lai paēstu, nepietiks ar vienu ēdienu, vajadzēs divus, trīs.Restorāns "Muusu Terase"

Eksporta iela 1a, Rīga

Tel. 26699966

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Poga 18.07.2017
2x mēģināju iet, viss pilns :(
es 06.06.2017
sausmas! Eksporta vairs nebusss :((((
Laila 01.06.2017
Bijām. Nav lēti, bet nav arī baigi dārgi. Par 2 ēdieniem un kokteili samaksāju 24 eur. Ceru, ka branči arī bus.
Gundega 31.05.2017
Ko? Eksports čuššš?
Aga 30.05.2017
Īpašnieku maiņa.
Ptk 30.05.2017
Paga, tad šitā dēļ aizvēra Eksportbāru? Kāpēc? Tipa koncepta maiņa vak saimnieku maiņa?

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies