Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Ēdiens bez robežām. Stockpot.

Teksts: Dining.lv; Publicitātes foto

"Stockpot" ir ārēji pavisam necila vieta, kur pusdienās vai arī savlaicīgās vakariņās darba dienās sarodas gan studenti, gan apkārtnes biroju klerki, kas vēlas izsprukt no vienmuļiem dienas piedāvājumiem un savai ēdienreizei piešaut nedaudz asuma. Visi kā viens novērtē šīs vietas saturu jeb ēdiena kvalitāti, nevis formu, tādēļ sienu krāsai vai mēbeļu dizainam šeit nav gandrīz nekādas nozīmes. "Stockpot" ir izmēros neliels, pēc skata bezgala vienkāršs bistro ar dienas ēdienkarti uz tāfeles. Starp citu, arī Pārdaugavā (Dzirciema ielā 27a) jau kādu laiku darbojas otrs "Stock Pot too".

"Stockpot" ideju realizē precēts pāris Linda un Ričards, kas abi kopā daudz ceļojuši un izgaršojuši pasauli, līdz kādā brīdī nolēmuši savu garšu pieredzi un uztveri nodot arī citiem. 

Viņi gatavo bez robežām, tādēļ ikdienas ēdienkartē var lasīt meksikāņu,  itāliešu, indiešu, grieķu, īru, taizemiešu u.c. virtuvju ēdienus. Un, kas būtiski, visi vienlīdz labi pagatavoti. Lai gan Ričars un Linda ir labās attiecībās ar pikantiem un asiem ēdieniem, saviem ciemiņiem asumu viņi piedāvā pieskaņot skalā no 1 līdz 10.

Ēdienkarte "Stockpot" mainās katru dienu un tas nozīmē, ka ēdiens ir svaigs un patiešām tikko gatavots. Ir arī izvēles opcijas veģetāriešiem un vegāniem. Porcijas stockpotā ir ļoti pieklājīgas un švakāki ēdāji apstājas pie samazināta izmēra porcijām. Taizemiešu tīģergarneļu zupa ar lasi kokosriekstu pienā norauj jumtu un aizved tālu prom un garšas ziņā pārņem sajūta, ka neatrodies Rīgā. Bagātīga zupa, kas garšas atmiņā paliek vēl labu laiku pēc maltītes. No otrajiem ēdieniem lielā cieņā te, atkarībā no dienas, ir dažādi kariji, satē un čili con carne.


Bistro "Stockpot"

Ģertrūdes iela 6, Rīga

Darba laiks: 11:00 - 20:30

Sestdien: 12:00 - 17:00

Svētdien: slēgts

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Curry girl 01.05.2018
Lūdzu vairāk tādu vietu, kur pasaules elpu var sajust.
Santa 06.04.2018
Lieliska vieta, kur aiziet pusdienās. Kariji vienkāŗši lieliski!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies