Pirmdiena, 6. aprīlis Zinta, Vīlips, Filips un Dzinta

Brīvdienu brokastis

Dod tik šurp jeb feinais Krogus ielas itālietis

Uzzinājuši, ka Rīgā jau kādu laiku darbojas stilīgs itāliešu restorāns, uzreiz nonācām pie vēl vienas atklāsmes - izrādās, ka Rīgā ir tāda Krogus iela! Labāku adresi restorānam grūti iedomāties.

Literāri restorāna nosaukums ”Bocca Buona” itāliešu frazeoloģijā apzīmē labu garšu. Interjerā viegla ironija par Itālijas tēmu - uz griestiem ar spageti imitāciju uzzīmēta Itālijas zābaka kontūra, un virs galvas sakārtas drēbes atsauc atmiņā Itālijas ainiņas. Iespaids tikpat krāšņs kā Itālijas daba. Stilīgi, dzīvespriecīgi un viegli kosmopolītiski vienlaicīgi. Izrādās, ka restorāni ar šādu koncepciju un zem tāda paša nosaukuma atrodas arī Štutgartē un Nicā.

Restorāns sadalīts vairākās zonās, un ir spilgts piemērs apzīmējumam “komforta restorāns”. Vietas pietiekami, gaismas daudz, visapkārt čaloņa. Bērniem ir pašiem sava ēdienkarte un garlaikotu sēdēšanu pie galda viņi var aizvietot ar dažādām radošām un izklaidējošām nodarbēm. Atvērtā tipa virtuve, kur nepārtraukti rosās pavāri, zālē ieved personības šarmu, un viesi var vērot gan rosmi bārā, gan kā top uzkodas, picas un citi cucina italiana labumi.


Kas attiecas uz ēdienkarti, tad tajā lielākoties labi zināmi nosaukumi – gan Itālijas dižpārdokļi (minestrone, picas, pastas, fokačas, Vitello tonnato, sardīnes un kas tik vēl ne), gan šis tas no klasiskajām vērtībām (liellopa tartars, burgers, ābolu štrūdele u.c.). Ja par cenām, tad picas maksā no 7.50 € līdz 12.00 €, pastas 5.90 € – 9.50 €. Lieki piebilst, ka liela daļa produktu uz restorānu ceļo no Itālijas, jo tikai tā var pagatavot autentisku Boloņas mērci vai izcili gardu Panna Cotta (5.50 €). Bez picām, pastām, gaļas, zivīm un saldajiem, ēdienkartē izcelti arī šefa īpašie ēdieni, bet darba dienās spēkā ir itāliešu virtuves dienas piedāvājumi (divi ēdieni – 9.00 €, trīs ēdieni – 11.00 €).

Šai vietai piestāv la vita è bella noskaņa, tādēļ vērts iegaumēt, ka katru svētdienu restorānā norisinās vēlbrokastis visai ģimenei ar dzīvo mūziku un aktivitātēm bērniem (cena - 22.00 € ar iekļautiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, bērniem 7 – 12 gadi: 11.00 €, 0 – 6 gadi: bez maksas). Buon Appetito!Bocca Buona

Krogus iela 1, Rīga

Tel. 63477783


Brokastis: 06:30 – 10:30 (brīvdienās: 07:00 – 11:00)
Atvērts: 12:00 – 22:00

Vēlbrokastis: svētdienās 12:00 - 16:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Zuze 29.01.2018
Piekrītu, picas bija ok. Interjers arī foršs, tikai apkalpošana gan bija lēna.
Saule 17.01.2018
Dienas piedāvājums arī ok.
Sers 03.01.2018
Picas ir ok.
mamma 29.12.2017
Tur ir ļoti labs brančs. Padomāts par bērniem, un tas man tur patīk visvairāk.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies