Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Cafe tilts Kuldīgā - starp jauno un veco

Pēc nosaukuma jau var noprast, ka Cafe tilts Kuldīgā atrodas pie vecā Ventas tilta un tas simboliski apzīmē tiltu starp veco un jauno. 

Pirmajā brīdī omulīgā kafejnīca rada iespaidu, ka te var jauki pasēdēt pie glāzes dzēriena un uzkodām vai iedzert kafiju, un uzēst pa kādai kūkai. Tomēr, izrādās, ka te var arī kārtīgi paēst. Ēdienkarte ir lakoniska, uz vienas lapas, toties saturīga un piedāvā maltīšu iespējas dažādām gaumēm – no viegliem lapu salātiem līdz brieža gaļas burgeram (8.00 €) un kūkām vitrīnā.

Uzreiz jāsaka, ka šī ir viena no labākajām brokastu vietām pilsētā. Tāfele pie ieejas vēsta, ka brokastis pieejamas jau no deviņiem rītā un brokastīs te var apēst kruasānus, svaigi kultu olu kulteni vai vēršaci ar piedevām (4.70 €), auzu putru ar ievārījumu, pankūkas un vairāku veidu grauzdētas brokastu maizītes ar dažādām piedevām. Un kafija, – tā bija patiešām garda… tik garda, ka droši var paķert vienu arī līdzņemšanai.

Apskaužamais Kuldīgas vecpilsētas miers tā vien velk uz nesteidzīgu baudīšanu ar vīnu un uzkodām, ka laiks te var paskriet nemanot. No vienas puses skaistais pilsētas dārzs ar putnu čalām, no otras dzirnavu dīķis ar mutuļojošo Alekšupītes ūdenskritumu… un tu sēdi tam visam pa vidu un ķer “dzīve ir skaista” mirkli.

Cafe Tilts
Kalna iela 27, Kuldīga
Tel. 22720720
Darba laiks: 09:00 - 21:00
Piektdien, sestdien: 09:00 - 22:00KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies