Pirmdiena, 6. aprīlis Zinta, Vīlips, Filips un Dzinta

Brīvdienu brokastis

Balts - visiem, kuri ikdienā domā, ko un kā ēst (fotogalerija)

Dining.lv; Publicitātes foto

Ģertrūdes ielā 27, kur agrāk darbojusies ne viena vien ēstuve, 2016. gada vasaras izskaņā parādījās jauna izkārtne – "BALTS". Tā ir vieta veselīga un pārdomāta uztura piekritējiem, kuri domā, ko viņi ēd, kā ēd un beigu galā arī – kad ēd. 

Nosaukums ir tikpat tīrs, cik pati koncepcija, jo "BALTS" pamatā ietverts dabīgs produkts, kas tiek pasniegts, domājot par vidi, kurā dzīvojam. Jebkas, kas tur pieejams, ir pašu radīts, un uz apkārtnē mītošo kafē un restorānu fona "BALTS" izceļas ar nesamocītu skatu uz dzīvi.

Bistro "BALTS" vizuālais noformējums veidots atbilstošā manierē – vielgs, askētisks un gaišs. Pie dizaina savu roku pielikusi Zane Tetere-Šulce, viņa, starp citu, interjerus veidojusi daudziem Rīgas (un ne tikai) trendīgajiem restorāniem. Tur nav itin nekā lieka – vitrīnas plaukts ar ēdieniem līdzņemšanai, neliela bāra zona ar izsmeļošu ēdienkarti uz sienas, balti galdi, plaukti un krēsli un tas arī viss. Absolūts feng shui.


Nepārprotiet, bistro "BALTS" nav veģetāriešu ēstuve, te sev tīkamu ēdamsaturu atradīs gan visēdāji (vista terijaki mērcē 5.40 €, sviesta zivs saldskābā mērcē - 6.80 €), gan veģetārieši. Piedāvājums viegls un askētisks – dažādi salāti (vistas - 4.20 €, tofu – 4.80 €), zupas (no 1.80 €), otrie ēdieni (liellops, sviesta zivs, vista, tofu), deserti (2.50 €) un dažādu veidu suši (no 5.40 €).

Padomāts arī par to, lai pusdienās sātīga maltīte neiesit pa kabatu, tāpēc, pērkot jebkuru silto ēdienu, salātus, suši komplektu, maizīti vai suširito, jebkura zupa vai deserts maksās tikai 1.50 €.
Ja laiks nav sabiedrotais, zupas, salātus un suši var ātri un ērti paķert līdzi bez gaidīšanas, jo bistro "BALTS" plauktos katru dienu pieejami dažādi ēdieni līdzņemšanai. Starp citu, pusstundu pirms darba laika beigām (darba dienās 19:30 – 20:00, sestdienās 18:30 – 19:00) visiem vitrīnas ēdieniem 30% atlaide.

Arī kafiju (iesakām riekstaino filtrēto kafiju no Kostarikas, 2.20 €) var dabūt videi draudzīgā līdzņemšanas traukā. Starp citu, visi trauki "BALTS" ir videi draudzīgi."Balts"

Ģertrūdes iela 27

Tel. 29020200

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies