Piektdiena, 3. jūlijs Benita, Everita un Verita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Autentiski indiešu un indo-ķīniešu ēdieni restorānā Singh's

Dining.lv; Publicitātes foto

Indiešu restorāna "Singh's" interjers abos stāvos ir gaišs un šis tas saglabāts arī no "Tiramisu" laikiem. Lai gan pirmajā stāvā baltās flīzes papildina Indijas karoga krāsas un TV pie sienas neuzbāzīgi piedāvā indiešu mūziku, kopējā noskaņa restorānā vairāk pietuvināta rietumu pasaules uztverei. Savukārt, otrā stāva zālēs vairāk greznības un smalkuma, kas vairāk atbilst netraucētai un laiskākai vakariņošanai diskrētos apstākļos.

Restorāna saimnieki ir no Londonas, kur indiešu virtuve ir lielā cieņā. Briti, starp citu, mēdz apgalvot, ka Indijas kulinārā kultūra lielā mērā ietekmējusies no britu parašām, taču patiesībā ir gluži otrādi - lielākā daļa tā labuma, kas šodien atrodams britu virtuvēs, nācis no Indijas. Lielisks apliecinājums tam ir Lielbritānijā iecienītais un "Singh's" nobaudāmais ēdiens zem Murgh Tikka Masala nosaukuma (8.95 €) - tie ir ļoti garšīgi garšvielu jogurtā marinēti vistas filejas gabaliņi, ko grilē Tandoor krāsnī un pasniedz Masala mērcē.


Indijas virtuvi nepārzinošs latvietis pie ēdienkartes varētu nosēdēt ilgi, taču, pārlaižot skatu ēdamzālei, uzreiz top skaidrs, ka "Singh's" klientūra saprot, kur nonākuši. Bet, ja tomēr ar indiešu virtuvi esat pašā attiecību sākumā, varat būt droši, ka "Singh's" būs pareizā izvēle, ar vienu piebildi - romāns ar indiešu virtuvi jāsāk pakāpeniski un asuma pakāpi iesākumā labāk izvēlēties mērenu. Ja neesat pārliecināti par izvēli, to vislabāk uzticēt viesmīļiem. Viņi ir atsaucīgi, labi pārzina visu, ko virtuve piedāvā un pratīs ieteikt, kā un ar ko ēdiens vislabāk baudāms.

"Singh's" ēdienkarte, tāpat kā Indijas virtuve, ir daudzveidīga, aromātiska un garšīga. Kulinārais virziens vērsts Pendžabas virzienā Indijas ziemeļos un, ja vēlaties izgaršos autentisku tieši šī reģiona garšu, izvēlieties kādu no tipiskajiem Panjabi ēdieniem, piemēram, jēru īpašajā masalas mērcē (9.95 €). Pasaulē par vispopulārāko Indijas ēdienu uzskata kariju, tas ir gaļas, zivju vai dārzeņu ēdiens īpašā karija mērcē, ko ēd kopā ar rīsiem vai indiešu naan maizi. "Singh's" piedāvā dažādus karija veidus, arī kormas un masalas, arī asuma pakāpes pieejamas sākot no pietiekami maigas līdz velnišķīgi asai. Lai garšaugu mērces būtu aromātiskas un ar izteiktu garšu, te tās gatavo tikai no svaigu garšvielu maisījumiem.

Atsevišķa nodaļa ēdienkartē atvēlēta arī indoķīnas mikslim jeb fusion virtuvei ar Šanhajas vistu (8.95 €), saldskābo cūkgaļu (8.00 €) un virkni citiem labumiem. Indiešu virtuve, kā zināms, ir veģetāriešu paradīze, tādēļ nepārsteidz "Singh's" veģetāro ēdienu daudzveidība ar vairāk kā divdesmit dažādām iespējām.

Pieredzētais restorānā liecina, ka "Singh's" ir ar lielu potenciālu un uz ilgstošu palikšanu, jo itin viss, kam apmeklētāji pievērš vērību, vieš cerīgu skatu nākotnē. Piekrišana jaunajam restorānam tiešām ir acīmredzama, tādēļ galdiņu labāk iepriekš pierezervēt.


Restorāns "Singh's"
Ģertrūdes iela 32
Tel. 66220000


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Ilziks 05.05.2016
Pēc ieteikuma apmeklēju šo restorānu un jutos patiešām gandarīta: 1) Ēdiens svaigs, ļoti garšīgs, es pat teiktu izcils. Kaut arī porcijas nav milzīgas, pēc startera un pamatēdiena nobaudīšanas, ko dalījām uz 2, saldajam vienkārši nebija vietas. 2)Apkalpošana neuzbāzīga, ieinteresēta, profesionāla. Nezinu, kā būtu, ja restorāns būtu ļaužu pārpilns, bet trāpījām vakariņot svētku dienā un apmeklētāju bija maz. 3) Dizains- neierasts, koloristiski indisks, mūzika pieklusināta, patīkami sarunāties un uzturēties. 4) Cenas- vidēji augstas, atbilstoši kvalitātei. Neesmu dāsna tējasnaudas dalītāja, bet šoreiz kopaina sagādāja tādu prieku, ka nespēju sev atteikt dalīties. 5) Noteikti atgriezīsimies vēl un ieteiktu arī citiem.
Kermits 05.04.2016
Biznesa pusdienas neiesaku, par pārējo nevaru komentēt. Un ja klients kaut ko konkrētu pasūta, paldies, ja viņam skaidro utt., bet nevajag 5 minūtes no vietas uzstājīgi mēģināt mainīt viņa viedokli un likt pasūtīt kaut ko citu.
Vārds 29.03.2016
Dārgi, mazas porcijas un ne-autentiski
Ritma 05.10.2015
ļoti jauka vieta, iepriecina personāls, kas visu profesionāli izstāsta un apkalpo
Džamšuts 03.09.2015
Pēc pirmā testa apmeklējuma par šo vietu ir tikai komplimenti - ēdiens - ļoti garšīgs, apkalpošana - korekta un precīza, dizains - domas dalās, cenas - puslīdz pieņemamas (ņemot vērā kvalitāti).
sis 25.08.2015
Skaidri zinu, ka iešu vēl un jau drīz!!!
Zita 24.08.2015
Esmu tiešām patīkami pārsteigta - ļoti garšīgi ēdieni un patīkama gaisotne. Tikka masala bija vienkārši burvīgs, šī ir vieta, kur noteikti drīz atgriezīšos.
ss 20.08.2015
ļoti garšīgi, ideāla vieta veģetāriešiem, jauka apkalpošana
Mariusas Bergzas 17.08.2015
Vēlās brokastis lūdzu
Zita 16.08.2015
Man arī atzinīgi vārdi sakāmi - vispirms, ļoti labi strādā viesmīļi, kas prot izstāstīt par ēdieniem. Bet pats ēdiens tiešām Rīgai netipisks, nekur Rīgā nebiju ēdusi tik autentisku kariju kā šeit. Iešu noteikti vēl!
Kaimiņi 14.08.2015
Ļoti patīk un garšo labi, autentiski produkti. Netālu strādāju, regulāri izmantoju pusdienu piedāvājumu, kas ir arī labs veids, lai iepazītu šo virtuvi.
Wind 13.08.2015
Savdabīgs. Nevaru teikt, ka būtu vēlme vēlreiz turp doties.
Doloresa 13.08.2015
Garšīgi un demokrātiski :)

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies