Trešdiena, 21. augusts Janīna un Linda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Andrejsalas mājas virtuve pie baseina - Naples

Dining.lv; Publicitates foto

"Naples" ir urbāna versija par garšīgu mājas virtuvi pilsētā, vienlaikus dzīvu uzturot arī romantikas klātbūtni. Kopš atvēršanas "Naples" kļuvis tikai labāks un labāks, un sākotnējā itāliešu virtuves klasika papildināta ar virkni iecienītiem ēdieniem. Interjers veidots, pilsētvidi sapludinot ar lauciniecisku mieru, turklāt saglabāta arī galvenā funkcija - saikne ar Andrejsalas teritoriju. 

Plašie logi ar skatu uz jahtām un ostu dod daudz gaismas gan ziemā, gan vasarā, bet šķietami vienkāršās, bet fundamentālās mēbeles uzsver lietu funkcionalitāti. Nekā lieka, tikai viss nepieciešamais, lai būtu ērti.

Kamēr gaidi savu pasūtīto picu, pastu vai silto mājas ēdienu, der pavērties apkārt un papētīt foto pie sienām ar viesiem. Kas tik te nav pabijuši - no pašmāju elites sportistiem un mūziķiem līdz Krievzemes rokstāriem. Un, visi viņi kā viens novērtē pašu galveno – nemāksloto "Naples" pieeju.Ēdienkarte tikpat vienkārša, kā pats restorāns un tajā arī nav nekā lieka - gastronomiskais kurss dažādos virzienos ar pamatkursu Itālijas virzienā. Sulīgās un kraukšķīgās picas "Naples" pavārzeļļi cep smalkajā Morello Forni krāsnī, kas picu cepēju aprindās tiek pielīdzināta rollsroisam. Bez picām ir arī pašgatavotas pastas, salāti, zupas, otrie un deserti. Un arī vērā ņemama pieeja dažādiem jūras velšu ēdieniem. "Naples" cep arī paši savu maizi un dažādus gardumus, ko, ja dikti iegaršojas, var paņemt arī līdzi. Turklāt darba dienās no 12:00 līdz 16:00 par sešiem eiro var tikt arī pie vienkāršām, bet garšīgām pusdienām (divi ēdieni un dzēriens).Restorāns "Naples"

Andrejostas iela 2k-2

Tel. 25775540

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Alise 07.11.2016
Garšīgi, mājīgi un silti. Un Naples ļoti piestāv ziema.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies