Piektdiena, 26. aprīlis Sandris,Rūsiņš un Alīna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Alus, ēdiens un miers. Zoltners.

Zoltners nav parasts restorāns. Tas atrodas nekurienes vidū, ainaviskā vietā ar dīķi, glīti sakoptu apkārtni un harmoniski iekļautām viesnīcas un restorāna ēkām minimālisma stilā. Patiesībā, nomaļā atrašanās vieta “Zoltneram” nākusi krietni par labu un piešķir restorānam papildus šķipsniņu šarma brīdī, kad esi klāt.

Nonākot restorānā, pārņem miers un vari būt drošs, ka tiešā vai netiešā veidā būs darīšana ar alu. Jo “Zoltnera” brūzis te ir ne tikai goda lieta, bet arī dzīvesveids. Gan restorāns, gan alus darītava dabīgi iekļaujas apkārtējā vidē un kalpo par lielisku piemēru interjera un eksterjera mijiedarbībai.

Jebkura sevi (un viesus) cienoša restorāna pamatā ir kvalitatīvs produkts, tādēļ "Zoltners" kā dūre uz galda pieturas pie pārliecības, ka vispirms ir produkts, un tikai pēc tam ēdiens, nevis otrādi. Gluži kā interjers, arī ēdienkarte “Zoltnerā” ir bezgala lakoniska. Sezonāla un mainīga kā pati daba. Lai arī produkti ir visiem labi zināmi, šeit neviens necenšas ierāmēties jebkādos standartos, bet labi zināmas lietas pasniedz pa savam.


Lauku virtuvi noliekam malā un noskaņojamies šefpavāra Naura Malāhova jaunradei. Mencu viņš pasniedz ar spāņu čorizo, pīles krūtiņai klāt ir īsta itāliešu fregola un kakao, bet liellopa antrekots pie viņa labi garšo ar auzu pārslu un parmezāna cepumiem. Tā vien šķiet, ka radošumam nav robežu, un pat zvērināts klasiķis “Zoltnerā” gribot negribot uz laiku kļūst par jaunatklājēju. Lai vai kā, porcijas ir vidēja izmēra un ar diviem, trim ēdieniem būs gana, ja vien nebūsi ieradies pa taisno no lauka.


Restorāns "Zoltners"
Kroņauce, Tērvetes pagasts
Atvērts: 11:00 - 22:00
Tel. 27331109

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Aija 06.08.2018
Burvīga vieta.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies