Ceturtdiena, 6. augusts Askolds un Aisma

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Ainaviskie Siguldas Gadalaiki

Gadalaiki restorāna nosaukumā atspoguļo šīs viesnīcas pilno sezonalitātes ciklu, jo SPA vienlīdz aktuāls ir kā ziemā, tā vasarā un apmeklētāji te plūst cauru gadu. Ezeri viesnīcas nosaukumā nemelo, jo šajā apkārtnē ezeru netrūkst tāpat kā citu dažāda lieluma ūdens krātuvju.

Skats no restorāna uz ezeru un iekopto parku ir tik daiļrunīgs, ka gribas nospiest pauzes pogu un izjust to visu pēc iespējas ilgāk. Taču ainava nav vienīgais šī restorāna trumpis, vietējie atzīst, ka uz šejieni viņi brauc ne tikai pēc romantikas, bet arī dēļ ēdiena.

Neiedziļinoties varētu šķist - ja jau Ezeri, tad skaidra lieta – būs jāēd zivis, lai gan tas šeit nav pašmērķis. Rezultātā izvēle padevusies pietiekami daudzveidīga un katrs te var atrast sev ko tuvu, jo, galu galā, šejienes ainava mudina uz ilgāku pasēdēšanu.


Ja dažs labs Siguldas restorāns cenu ziņā sit pušu Vecrīgas vidējo līmeni, tad Ezeros ar cenām viss kārtībā. Izvēle kopumā pašpietiekama un katrs "Gadalaikos" var piemeklēt to, ko sirds kāro. Ēdieni pieejami dažādām gaumēm, īpaši plaša ir uzkodu un gaļas un zivju pamatēdienu sadaļa. Pieprasītie Cēzara salāti ar garnelēm (7.50 €) garšo labi un mērce ir izdevusies. Arī ar zandartu (13.00 €) viss ir kārtībā, zivs ir tik maiga un nesamocīta, ka saulainā rudens pēcpusdienā vairāk nekas neprasās.

Lai gan restorāns neatrodas pilsētas centrā, uz to noteikti vērts doties visiem, kuri novērtē ne vien ēdiena kvalitāti, bet arī vizuālo noformējumu. Ēdienu izvēle restorānā ir pietiekami plaša un neēdušam no šejienes prom aiziet būs grūti, vienalga - esat klasikas vai modernās kulinārijas piekritējs."Gadalaiki"

Viesnīca "SPA hotel Ezeri"

Ezeri, Siguldas pagasts

Tel. 67973009

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies