Dining
Otrdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Aldaru iela 11, Rīga

Tālrunis:

29414503

Darba laiki:

10:00 - 21:00
Ceturtdien: 10:00 - 22:00
Piektdien, sestdien: 10:00 - 00:00
Svētdien: 11:00 - 21:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Zviedru vārti

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Vecrīgas zviedru vārti ir ģimenes restorāns un tajā saimnieko ģimene ar draugiem. Nosaukums radīts ar cieņu pret atrašanās vietu pie "Zviedru vārtiem" krogu dzīves pieblīvētajā Aldaru ielā. Lai gan ierīkots divos stāvos, restorāns ir neliels, toties bezgala intīms un romantisks. Ja uzkāpsiet pa trepēm, sajutīsieties ne pavisam kā restorānā, drīzāk kā kādas privātmājas jumta stāvā.

Šī restorāna galvenais trumpis ir gadiem pieslīpētā pieredze un nobriedušais sniegums. Interjers – mājīgs un viegli rustisks, bez modernisma un jebkādām minimālisma pazīmēm. Klasika ir dzīva, un tā arī šīs vietas burvība.

Saimniece ar pavāriem katru rītu mēro ceļu uz tirgu pēc produktiem, un nav šaubu, ka gan jēra ribiņas, gan, piemēram, liellopa steiks te top tikai no vietējo saimniecību produktiem. Ēdienkarte sevī ietver iecienītus un labi zināmus ēdienus pārdomātā izvēlē, lielākoties pieprasījuma klasika  - Cēzara salāti, grilēts lasis, steiks, pasta ar jūras veltēm, krems brulē u.c..

Noteikti vērts nogaršot īpašo ģimenes lepnumu jēra gaļas bumbiņu zupu (5.50 €), pārliecinošu iespaidu atstāj arī ātes fileja ar spinātu mērci un dārzeņiem (13.30 €). Bet, ja "Zviedu vārtos" esat divatā vai arī lielākā kompānijā,noderēs izdevīgās uzkodu plates (no 5.50 €), ko namamāte ar palīgiem piemeklējusi pie vīna vai alus.

Starp citu, darba dienās no 12:00 līdz 14:00 "Zviedru vārtos" pasniedz arī izdevīgus dienas piedāvājumus (zupa un pamatēdiens maksā 5.50 €).

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Madars 03.07.2017
Patīk sirsnīgā attieksme un garšīgais ēdiens. Spilgts apliecinājums tam, ka ne jau moderns interjers ir galvenais. Tieši tāpēc jau vairākas reizes esmu tur bijis un zinu, ka vēl atgriezīšos.
Alda 17.05.2017
Feins restorāniņš un forša terase. Kad biju pusdienlaikā bija pilns, vakarā bija mierīgāk. Ēdiens uz astoņi, serviss tikpat. Iešu vēl.
Guna 18.04.2017
Tur kaut kas ir. It kā parasta vieta, nekā īpaša, bet kaut kas velk atpakaļ uz turieni. Varbūt tieši tā vienkāršība?
Juris 05.04.2017
Ļoti garšīgas pusdienas, lēti, un ļoti ātra apkalpošana, superīgs personāls
EK 27.03.2017
Mīlīgs restorāniņš, kurā strādā feinas meitenes.
Andris 06.01.2017
Šodien biju, bija ļoti gardi!
Klients 25.11.2016
Vienmēr garšīgi, iegriežamies regulāri un nekad neesam vīlušies. Ēdiens tiešām var just - gatavots ar mīlestību. Arī sagaidīšana viesmīlīga.
Eleonora 28.09.2016
Mēs tur mēdzam iet pusdienās. Vietas pamaz, arī viesmīle ne vienmēr ir uzdevumu augstumos, bet ēst gan tur vienmēr bijis garšīgi.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies