Dining
Otrdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Baznīcas iela 31, Rīga

Tālrunis:

20252288

Darba laiki:

11:00 - 23:00 

Piektdien, sestdien: 11:00 - 24:00

Svētdien: 17:00 - 22:00

JaunumsNorēķini ar kartēmWiFi

Winehouse

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Runājot par nesen atvērto Baznīcas ielas "Winehouse", uzreiz jāievieš skaidrība. Tas ir itāliešu virtuves gastro bārs. "Gastro" tādēļ, ka šeit ciena ēdienu, un bārs - pats par sevi saprotams – kur itāļu ēdiens, tur jābūt arī itāļu vīniem. Starp citu, vīna izvēle ir pašu gādāta un rūpīgi atlasīta, sortimentā nav vien itāliešu darinājumi, bet dažādu stilu vīni no dažādiem reģioniem. Bez tā, ka vīns baudāms plašā sortimentā, ir vēl divas labas ziņas – pirmā - ja vīns iegaršojas, to varat nopirkt pagrabā esošajā vīna veikalā, un otra – "Winehouse" ir gana plašs glāžu vīnu klāsts, kas daudzos Rīgas restorānos vēl joprojām ir katinošs trūkums.

Interjers jaunajā itāļu virtuves gastro bārā veidots pieprasītā manierē – moderns, silts, tajā pašā laikā lakonisks ar atsegtām ķieģeļu sienām, vīna un grāmatu plauktiem, kamīnu un tumšām minimālisma stila mēbelēm. Krāsās viegli pasteļtoņi kontrastē ar tumšiem akcentiem. Restorānā ir vairākas zāles dažādām vajadzībām, pat konferencēm. Ir arī kur nolīst, ja ir tāda vēlme.

Itāļi uzskata, ka labu itāliešu ēdienu var pagatavot tikai no Itālijas produktiem, un ideāli, ja tas nāk no itāliešu pavāra rokām. Ja reiz itāliešu virtuve, tad arī pavāram jābūt no Itālijas, sacīts, darīts - "Winehouse" virtuves valstība ir pieredzējušā šefa Mario Greko pārziņā. Viņš ļoti labi zina, kā ēdienam jāgaršo, arī to, kā panākt vēlamo gala rezultātu. Skaidra lieta, ka ēdienam ne vien jāgaršo, bet arī jāizskatās labi. Super Mario ēdieniem piemīt izteiktas garšu buķetes un dažādas nokrāsas.

Ēdienkarte nav pārbāzta ar visur esošiem nosaukumiem, protams, klasika vienmēr nostrādā, bet saprāta robežās. Itāļu virtuve grūti iedomājama bez jūras velšu risotto, Carbonara pastas vai, teiksim, tiramisu, tomēr šefs ēdienkartē blakus klasikai izbrīvējis vietu arī intrigai. Lai gan ēdieni lielākoties ir ar itāļu piesitienu, ir arī šis tas no citiem plašumiem, piemēram, baba ganušs (humusam līdzīgs baklažānu ēdiens) ar pildītiem kalmāriem. Starp citu, ļoti garšīgs.

Viens no būtiskākajiem gastro bāra plusiem, salīdzinot ar restorānu, ir cenas – "Winehouse" labi varēsiet paēst arī par kādiem desmit piecpadsmit eiro, bet, ja noskaņojums un kompānija pieprasa vīnu, tad maltītes budžets atkarīgs no vakara (vai arī dienas) gaitas. Tikai uzmanīgi – laiks var paiet nemanot.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
maris 27.01.2017
nesen seit appetissimo bija appetissimo.blogspot.com/2016/11/winehouse-riga.html
njam 09.01.2017
Biju uz šo vietu un jāsaka, ka ēdiens pārsteidza. Pana cota bija vislabākā kāda baudīta Rīgā, izcila pēcgarša. Tomātu, jūras velšu zupa arī ļoti garšīga. Interjers gaumīgs, lieliska vieta klusai pasēdēšanai ar draugiem. Noteikti atgriezīšos.
In vino 18.07.2016
Vieta pati par sevi diezgan ok, tikai tāpat kā daudz kur citur spīd cauri mūsdienu "pārdotuves" kults.
Pumpa 04.07.2016
Vīna gastro bārs? Kas tas tāds?
Uldis 26.05.2016
Viņiem ir arī dienas piedāvājumi, šodien iešu notestēt.
Egita 12.05.2016
Sakarīgs ēdiens, cenas tādas kā visur. Ļoti akurāti apkalpo un vīns protams labā izvēlē, tikai interjers šķita nedaudz par tumšu.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies