Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Stabu iela 30

Tālrunis:

67276010

Darba laiki:

11:00 - 24:00

Piektdien, sestdien: 11:00 - 01:00

Svētdien: 11:00 - 22:00

  • Twitter

  • 16.07.2018
   Cik gan daudz šampanieša vakar Francijā tika uzšauts gaisā... Vēlreiz pierādot, ka laime ir īsta tikai tad, ja tajā… https://t.co/83lYaifrj2
  • 15.07.2018
   A sunday well spent brings a week of content. #champagne #sunday #summer #gardenparty https://t.co/uyK6vI2UUj
  • 13.07.2018
   Zupa ar kokosriekstu pienu un Klusā okeāna veltēm. Un, protams, rosé! #rosé #kindof #friday https://t.co/JCL2gZGsVa
  • Foursquare

  • Renars Burskans, 28.12.2014
   A perfect place to have a glass of wine or two. There's also a restaurant where the arrangement of tables could be better. But the service is excellent. Grab a bottle of Cabernet Sauvignon on the go.
  • Lucy Buchatskaya, 08.05.2017
   Eto restoran+vinnyi magazin. Bolshoi vybor vin. Italianskoe plato vkusnoe, idealno k vinu. Uiutno, privetlivye ofitcianty, muzyka ochen priiatnaia.
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Vīna Studijas restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

"Vīna Studijas restorāns" ir no tām vietām, uz kurieni gribas doties pat bez īpaša iemesla. Atmosfēras un sajūtu dēļ šis ir demokrātisks un patiess restorāns, kam piestāv ēšana bez pretenzijām. Bez jebkādām stīvuma pazīmēm. Lai gan varētu šķist, ka ēdiens "Vīna Studijā" piekāpjas vīna priekšā, tā gluži nav, jo ēdienam pievērsta visai nopietna vērība.

 

"Vīna Studijas restorāna" ēdienkartē jūtams sezonas pieskāriens un, protams, nav aizmirsti arī tādi bestselleri kā piemēram, aukstā tomātu un gurķu zupa, liellopa tartars un mīdijas baltvīna - zivju buljona mērcē. Šefa ideja grilētus sparģeļus pasniegt ar zemenēm, bekonu, mocarellu un apelsīnu mērci izpaužas kā viegls, vasarīgs, pat sievišķīgs ēdiens. Arī pīles un fenheļa salāti ar zemenēm un apelsīniem atstāj līdzīgu iespaidu, jo visas sastāvdaļas, izņemot pīli, ir vieglas un sulīgas.

 

"Vīna Studijas" vīna karte ir vesels vīna veikals ar vairāk kā 800 dažādiem nosaukumiem un vīnu šeit katram pašam ir iespēja sapārot ar, piemēram, sieru vai dažādām uzkodām, bet, ja nepieciešams, padomu var jautāt viesmīļiem un vīnziņiem, jo viņi ne tikai izklāsta ēdienu saturu, bet spēj arī radīt iespaidu, ka arīdzan plašo vīna klāstu viņi pārzina kā savu kabatu. Vēl vairāk - vīnu viņi iesaka tik pārliecinoši, ka bez pitstopa veikalā, prom aiziet būs grūti. Un nemaz nevajag!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
es 27.01.2017
viens no favoritiem //appetissimo.blogspot.com/2015/07/vina-studija-riga.html
Alise 01.08.2014
Restorāns ar mūždien lielisku atmosfēru un smaidīgu personālu. Tiešām sajūta, ka tevi tur priecājas redzēt.
Guna 13.12.2013
Šī ir mana mīļākā vieta pilsētā. Vienmēr, kad tur esmu pēc darba, ir patīkama gaisotne, čaloņa un kņudoņa. Lūk, ko vīns dara ar cilvēkiem!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies