Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW

Adrese:

Dzirnavu iela 67 (t/c Galleria Riga 8. stāvā)

Tālrunis:

67288099

Darba laiki:

10:00 - 23:00
Piektdien, Sestdien: 10:00 - 01:00

Norēķini ar kartēmDzīvā mūzikaAtļauts smēķētTerase vasarāWiFi

Terrace Riga

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jau savulaik pirms atvēršanas „Terrace Riga” uz „Galleria Riga” jumta sakūla pamatīgu intrigu, solot ietilpīgāko jumta terasi visā Baltijā. Dažu gadu laikā iespaidīgā jumta terase izveidota par vienu no vasaras sezonas izklaides naglām Rīgā un šodien tā ir iecienīta rīdzinieku un pilsētas viesu relaksācijas vieta.

„Terrace Riga” formula ir pavisam vienkārša - skaistais panorāmas skats no terases, dzērieni pēc sirds patikas un viegls, pārdomāts ēdienu piedāvājums ir viss, kas atpūtu alkstošam pilsonim vajadzīgs. Apjomi uz jumta ir tik tiešām vērā ņemami, skaties uz kuru pusi gribi, visur apkārt bāri un galdiņi. Vietas pie galdiem „Terrace Riga” var pielāgot noskaņojumam – ja gribas laiskoties, noderēs dīvāniņi un zviļņi, bet, ja gribat ēst, ieņemiet vietas pie ēdamgaldiem.

Lai gan „Terrace Riga” galvenais trumpis ir tās atrašanās vieta ar netraucētu ainavu virs Rīgas centra jumtiem, neatpaliek arī saturiskais sniegums. Kokteiļu kartes prezentē mūsdienīga kokteiļbāra koncepciju un tajās iekļauti gan pieprasīti sajaukumi, gan arī eksotiski noskaņoti dzērieni. Cenas - virs vidējā, taču nedrīkst aizmirst, kur atrodies.

Sasummējot visu iepriekšminēto, jāsecina, ka šī ir ļoti iecienīta pre-party vieta un daudzi to iecienījuši gan darba dienu vakaros, gan nedēļas beigās, kad uz jumta terases notiek dažādi gan dzīvās mūzikas, gan dīdžeju pasākumi.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies