Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
Ēdienkarte

Adrese:

Ģertrūdes iela 9, Rīga

Tālrunis:

25666819

Darba laiki:

10:00 - 20:00

Sestdien, svētdien: slēgts

JaunumsNorēķini ar kartēmWiFi

Tavs Banh Mi

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ģertrūdes ielā 9 (pie Ģertrūdes baznīcas) šovasar durvis vērusi Latvijā vienīgā vjetnamiešu kafejnīca "Tavs banh mi", kurā kopā ar domu biedriem saimnieko vjetnamiešu mākslinieks Kao Vjets Ngujens.

"Tavs banh mi" ir neliela, jauneklīga kafejnīca, kur pasniedz autentiskus vjetnamiešu ēdienus ar banh mi priekšgalā. Bahn mi ir bagetes tipa vjetnamiešu maize, ko kafejnīcā var nobaudīt ar dažādām piedevām pēc izvēles, piemēram, ar olu un dārzeņiem (3.70 €). Starp citu, banh mi pirms pāris gadiem ticis atzīts par vienu no pasaulē iecienītākajiem ēdieniem, un tagad to beidzot var nobaudīt arī Latvijā.


Lai gan nosaukumā ietverts tieši banh mi, kafejnīcā var nobaudīt arī citus vjetnamiešu labumus – noteikti vērts nogaršot Pho nūdeļu zupu ar vistu (4.50 €) vai liellopa gaļu (5.00 €), piedāvājumā ir arī dažādi vjetnamiešu rīsu un nūdeļu ēdieni (4.00 €), salāti, uzkodas un dzērieni.

"Tavs banh mi" ēdieni ir ļoti vienkārši un patiešām baudāmi, turklāt cenu ziņā ļoti demokrātiski. Paēst varēsiet arī nemaksājot vairāk par pieciem eiro, taču pilnvērtīgai garšu sajūtai maltīti ieteicams noskalot ar tasīti melnās vjetnamiešu kafijas vai arī kafijas ar olu (cafe trung).

Turklāt, ja laiks nav sabiedrotais, pirms dodies uz "Tavs banh mi", maltīti vari pasūtīt jau 15-20 minūtes iepriekš, piezvanot pa tālruni 25666819.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
AG 09.07.2017
Lūdzu vairāk tādas vietas!
Mazā 13.07.2016
ļoti patika. Vienkārša vieta, draudzīgas sejas un galvenais, ka garšīgi un lēti var paēst. Mēs jau sen to bijām pelnījuši.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies