Trešdiena, 25. aprīlis Līksma un Bārbala

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Skārņu iela 11, Rīga

Tālrunis:

25727357

Darba laiki:

12:00 - 23:00

Svētdien: 12:00 - 22:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

St. Petrus

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
St. Petrus Restaurant ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar ziemeļu garšas akcentu. Restorāns atrodas Skārņu ielā – pašā Vecrīgas sirdī.

Restorānā valda divas dažādas gaisotnes pilnīgi atšķirīgai gastronomiskajai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiska restorāna gaisotni un piedāvā izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām. Restorāna otrajā stāvā atrodas arī mājīga privāta zāle 8 personām, kas piemērota īpašiem pasākumiem.

Saglabājot savu vienreizīgumu, restorāns St. Petrus seko līdzi jaunākajām tendencēm pasaules kulinārijā. Starptautiski apmācīta komanda un radošais St. Petrus restorāna šefpavārs Dmitrijs Fedosevičs ik sezonu rada jaunu ēdienkarti, kurā organiski apvienota Baltijas mūsdienu virtuve un aktuālie gastronomijas pasaules trendi kopā ar īpašu kulinārijas novirzienu – New Nordic Food jeb moderno ziemeļvalstu virtuvi.

Restorāns var lepoties ar bagātīgu vīnu karti: piedāvājumā ir ne tikai vīni, kuru dzimtene ir ne tikai tradicionāli auglīgās vīnogu plantācijas vecajā un jaunajā pasaulē, bet arī vīni no labākajām Austrumeiropas šķirnēm. 

St. Petrus Restaurant piedāvā iespējas sarīkot gan dažādus pasākumus, gan arī kulinārijas meistarklases, savukārt otrais restorāna stāvs vienmēr laipni uzņems 40 personas pilnvērtīgam banketam vai 70 personas kokteiļvakaram. Īpašiem pasākumiem restorānā pieejama arī slēgta tipa VIP terase 10 personām ar izeju uz jumtu, no kurienes skatam paveras pilsētas panorāma.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Dālis 16.11.2017
Gaumīgs koncepts un stabili virtuves standarti. Esmu bijis kādas 3x un pagaidām nevar sūdzēties.
Egils 19.10.2017
Patika interjers - tāds askētisks un vienkāršs ar lieliem logiem un vaļējo virtuvi. Porcijas nav lielas, steiks virs 20 eur (priekš manis padārgs), bet tiešām laba kvalitāte.
Ella 26.09.2017
Lieliska virtuve, no sirds varu ieteikt šo restorānu! Esmu tur bijusi četras piecas reizes un vienmēr palikusi patiešām gandarīta. Apkalpošana un virtuve augstā līmenī, un komplimentā vēl skats uz pēterbaznīcu.
Darja 27.07.2017
Profesionāla apkalpošana, izcili ēdieni gardēžiem. Laba vīnu izlase. Otrais stāvs - svinīgiem pasākumiem, pirmajā stāva ir iespējams ieturēt labas pusdienas vai satikties ar draudzeni pie vīna glāzes. Fantastiska atmosfēra. Visiem iesaku! :)
Anna 27.11.2016
Pirmais stāvs daudz labāks par otro. Var sēdēt pie logiem un vērot kā pavāri pa virtuvi šiverē. Otrajā stāvā tikai zāle un tā ir pavisam nost no visa. Grilētie ēdieni padārgi, bet garšīgi. Un laipni apkalpo.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies